REZERVASYON İÇİN ARAYIN
0850 255 19 53
0544 346 51 01
0544 346 51 00

1 GECE 2 GÜN KAZDAĞI TERMAL OTEL KONAKLAMALI ASSOS BEHRAMKALE KAZ DAĞI TURU

 • Bölge: ASSOS KAZDAĞLARI
 • Tarihler: 29-10-2019 - 30-06-2021
 • Konaklama:
 • Gidiş - Dönüş: OTOBÜS
 • Gezilecek Yerler: ASSOS KAZDAĞLARI BEHRAMKALE
Eski Fiyat 679,00
Fiyat 399,00
İndirim%41

1 GECE 2 GÜN KAZDAĞI TERMAL OTEL KONAKLAMALI ASSOS BEHRAMKALE KAZ DAĞI TURU

KAZDAĞI TERMAL OTEL KONAKLAMALI ASSOS BEHRAMKALE KAZDAĞI TURU
HER CUMA
YALNIZCA 399 TL

 

 

 

Otelde Akşam Yemeği ve Sabah Kahvaltısı Dahil

 

1 GECE 2 GÜN 

HER CUMA GECESİ KALKIŞLI

SÖMESTR'E ÖZEL HER GÜN KALKIŞLI

 

 

Kalkış Yerleri Ve Saatleri:

Kartal Köprüsü: 21:00

Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü: 21:30

Mecidiyeköy Mado  Önü: 22:00

İncirli Dilek Pastanesi Önü: 22:45

Beylikdüzü Metrobüs Durağı: 23:30

 

Tur Programı:

İstanbul – Kaz Dağlarına Yolculuk

Belirlenen noktalardan belirlenen saatlerde hareketle Kaz Dağlarına yola çıkıyoruz.

1.Gün 

Kazdağları - Hasan Boğuldu Şelalesi - Adatepe Köyü - Zeus Altarı - Pınarbaşı Milli Parkı - Tahta Kuşlar Etnografya Müzesi -  Athena Tapınağı

 Sabah alacağımız serpme kahvaltımız(ekstra) sonrası Oksijen yatağı olarak bilinen doğa harikası Kazdağları’nın muhteşem manzaraları eşliğinde doğası ve mitolojik öyküleriyle ünlü Hasanboğuldu, Sütüven Şelalesini gezmeye gidiyoruz. Sonrasında Taş ustalığının en güzel örneklerinin bulunduğu Adatepe köyü. Adatepe Köyünü geziyor, tarihte ilk güzellik yarışmasının yapıldığı Zeus Altarına uğrayıp buranın mitolojik öyküsünü dinliyoruz. Burada da manzaranın güzelliği adeta bizi büyülüyor. Bir sonraki durağımız özel bir müze olan Tahtakuşlar Köyündeki Etnografya müzesi. Kurucusu Alibey Kudar’ın kendine özgü anlatımı ile müzeyi geziyoruz. Sonrasında Yeşilyurt köyüne geçiyoruz. Köy gezisi sonrası yolumuz üzerinde Zeytinyağı Müzesinde zeytinyağı yapımı hakkında bilgiler alıp, tadım sonrası alışverişimizi yapıyoruz. Gezilerimizi tamamladıktan sonra akşem yemeği ve konaklamamız için Ayvalık'ta bulunan otelimize geçiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Serbest Zaman

Öğle Yemeği: Serbest Zaman

Akşam Yemeği: Otelimizde Sunulacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Konaklama:Kazdağı Termal Otel

 

 

2.Gün

Assos - Assos Limanı - Bergama - Pergamon - Akropol ve İstanbul'a Dönüş:

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Roma döneminin en büyük gladyatör okullarından birine ev sahipliği yapmış olan Bergama’ya varacağız. Önce Bergama ovasının üzerinde yükselerek kentin üst yerleşimi olan Akropol'e ulaşacağız ve burada Roma öncesi döneme ait saray ve su sarnıçları gibi Helenistik kalıntıların yanı sıra kentin tepesine bir taç gibi yerleştirilmiş olan Traian tapınağını, mühendislik şaheseri alt dehlizlerini , bütün Bergama ovasına hakim manzarasını doya doya içimize çekeceğiz. Akropol’de henüz keşfimiz bitmedi. Antik dünyanın İskenderiye’den sonraki ikinci büyük kütüphanesi olduğu söylenen dev kompleks burada. Kütüphane’nin hazin sonunu öğrendiğimizde hüzünleneceğiz. Adının kökeninin Bergama’dan geldiği ve ilk kez bu kentte keşfedildiği söylenen parşömenin hikayesini kütüphanenin duvarlarının gölgesinde rehberimizden dinleyeceğiz. Antik dünyanın en dik tiyatrolarından biri olan Bergama tiyatrosunun oturma sıralarından alt terasa indiğimizde bizi antik dünyanın en ünlü yapılarından biri bekliyor olacak. Dünyanın 7 harikasının arasına girmesi gerektiği söylenen Zeus Altarı. Bugün Berlin Arkeoloji Müzesi’nde sergilenen bu şaheser, tüm cephesini çepeçevre kaplayan mermer rölyeflerle hiç şüphesiz ki bir başyapıt. Artık Akropol'ü bırakıp Bergama’ya inme zamanımız geldi. Bergama’nın tarihi merkezi belki de Türkiye’nin en fotojenik tarihi dokularından birine sahip.  İnsana zamanda donmuş hissi veren şirin Arasta’nın sokaklarında rehberimiz eşliğinde bir yürüyüş turu ve tarihi çınar altında bir kahve molasından sonra öğle yemeğimiz için serbest zamanımız olacak. Tabi ki, Bergama’nın meşhur lezzeti çığırtmayı ve Bergama köftesini tatmanızı tavsiye ederiz. Bu ziyafetten sonra, antik çağın en meşhur tıp insanı Galenus’u yetiştirmiş olan antik çağın ünlü hastanesi Asklepion’a geçiyoruz. Şifa tanrısı Asklepios’a adanmış bu antik çağ hastanesini, rehberimizin, o günün yaşamını ve hastane koşullarını gözümüzün önünde canlandıran anlatımları eşliğinde turluyoruz. Burada ilaçlı ve fizik tedavinin yanı sıra hastaların rüyaları da yorumlanıyor ve hatta rüya yorumları hangi tedavinin uygulanacağını belirliyordu. Bir hastaneden çok daha fazlası olan bu dev komplekste hatırı sayılır bir kütüphane, çamur ve termal havuzlar ve tabi ki Asklepios’a adanmış tapınak da görüp keşfedeceğimiz yapılar arasında. Tarihe, mimariye, arkeolojiye bir de Bergama Etnografya Müzesi'ni ekliyoruz. Ardından İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz.
Yaklaşık 7 saat sürecek yolculuğumuzun ardından sizleri almış olduğumuz yerlere bırakarak bir dahaki turda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Olup Açık Büfe Olarak Sunulacaktır (Tur Ücretine Dahildir)

Otele Çıkış Saati:08.30

Öğle Yemeği: Bergama'da Serbest Zaman ( Tur Ücretine Dahil Değildir)

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • 2 Gece 4* Otelde Konaklama
 • 2 Set Menü Akşam Yemeği
 • 2 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
 • Otopark Ücretleri
 • Rehberlik Hizmetleri
 • Milli Park Girişleri
 • Bonjo Tur Asistanlık Bedeli
 • Bonjo Tur Seyahat Sigortası Paketi

 

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Kişisel Harcamalarınız
 • Yarım Pansiyonun Dışında Kalan Yemekler
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Müze Girişleri

 

Tur Tarihleri:    HER CUMA AKŞAMI HAREKET

 

Genel Detaylar

 • Rezervasyon ve bilgilendirme için 0850 346 51 00 ve 0544 346 51 00 numaralı telefonları arayabilirsiniz.
 • Tur ücreti; üç veya iki kişilik odada kişi başı fiyatıdır
 • Tek kişi katılmak isteyen misafirlerimiz 100 TL tek kişilik oda farkı ödemekle yükümlüdür
 • Turumuzda  2 yetişkin yanında 0/06 Yaş çocuklar koltuk talep edilmediği sürece ücretsizdir, koltuk talep edilirse 180 TL ödemekle yükümlüdür.  06/12 yaş çocuklar için 299TL ödemekle yükümlüdür.

İptal  -   İade Detayları

 • Satın aldığınız turu iptal ettirmek yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 72 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon esnasında yapılır dışında kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti bu tur için 25 TL Olmaktadır. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz gerekmektedir. Turlarımız minumum12 kişi katılım olması halinde kesin kalkışlıdır. Mücbir sebepler veya Turumuzun 12 kişi altında kalması durumunda acenta turu en yakın tarihe erteleme hakkını saklı tutar. Tarih uygunlugu olmayan misafirler turlarını veya acentanın duzenlediği eş değer turları bir yıl boyunca açık tarih şeklinde kullanabilir. İptal iade sigortası dışında da kesinlikle iade yapılmaz.Rezervasyon yapan tüm misafirler bu turun kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

       Rezervasyon Detayları

 • A - Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.
 • B-İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.
 • B - Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt onay mesajınızı tur bitimine kadar saklamanız zorunludur. 
 • C - Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Bonjo Tur Sorumlu tutulamaz.

    

     Ulaşım Detayları

 • Turlarımızda ulaşımın sağlandığı araçlar kişi sayısına göre belirlenmektedir. Araçlarımız turizm taşıma belgeli konforun en üst seviyede tutulduğu araçlardır.
 • Ulaşımda ön sırada, arka sırada, cam tarafı, koridor tarafı veya kapı yakını şeklinde koltuk garantisi verilmemektedir.
 • Ulaşımda rezervasyonu birlikte alınan misafirlerimizin koltukları yan yana verilmektedir.

     Fiyatlandırma

 • Tur Fiyatımız net olarak verilir sonrasında ek bedel vs. hiçbir ücret çıkarılmamaktadır.
 • Bayram döneminde yoğunlukta dolayı bölgede olan fiyat artışlarına dolayı fiyatlarımıza 20 TL Bayram Farkı Eklenir.

     Tur Programı Detayları

 • Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.
 • Turumuzda gezilecek yerlerde yolun kapanması, restorasyon vs. durumlarda acente sorumlu değildir.