KAYIT    İLETİŞİM
  • 1 GECE 2 GÜNKONAKLAMALI ALAÇATI ILICA ÇEŞME İZMİR EFES ANTİK KENTİ ŞİRİNCE MERYEMANA TURU: 1 Gece KONAKLAMALI ALAÇATI ILICA ÇEŞME İZMİR EFES ANTİK KENTİ ŞİRİNCE MERYEMANA TURU
  • 1 GECE 2 GÜNKONAKLAMALI ALAÇATI ILICA ÇEŞME İZMİR EFES ANTİK KENTİ ŞİRİNCE MERYEMANA TURU: 1 Gece KONAKLAMALI ALAÇATI ILICA ÇEŞME İZMİR EFES ANTİK KENTİ ŞİRİNCE MERYEMANA TURU
1 Gece KONAKLAMALI ALAÇATI ILICA ÇEŞME İZMİR EFES ANTİK KENTİ ŞİRİNCE MERYEMANA TURU

1 Gece KONAKLAMALI ALAÇATI ILICA ÇEŞME İZMİR EFES ANTİK KENTİ ŞİRİNCE MERYEMANA TURU

1 Gece 2 Gün İzmir Çeşme Alaçatı Ilıca Kuşadası Efes Şirince Meryemana Turu 449 TL

2 Günde Deniz Molası

4 Yıldızlı İzmir Hotel Konaklamalı 

Her Cuma Gecesi Kalkış

Kalkış Yerleri Ve Saatleri

Beylikdüzü Migros Önü: 22:00

Bakırköy Doğtaş Mağazası Önü: 22:45

Mecidiyeköy Mado Önü: 23:30

Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü: 00:00

Kartal Köprüsü: 00.30

Çayırova MC Donald’ s: 01:00

Yalova Özdilek AVM Önü: 02:30

Bursa Kent Meydanı Önü: 03.30

Tur Programı:

1.Gün İstanbul – İzmir Yolculuk

Belirlenen noktalardan belirlenen saatlerde hareketle araç içi ikramlar eşliğinde 6 saatlik yolculukla İzmir’e varıyoruz.

1.Gün Efes Antik Kenti – Şirince – Meryemana – Kuşadası Turu (15.30’dan Sonra Full Deniz)

Selçuk bölgesine varışımız ardından kahvaltı molası veriyoruz sonrasında turumuza başlıyoruz. Bülbül Dağı’nda bulunan Meryemana Evi’ne doğru yola çıkıyoruz . Hristiyanlar ve Müslümanlarca kutsal sayılan bu mekanda ziyaretimizi yapıp dilek çeşmelerinden sularımızı içtikten sonra buradan ayrılıyoruz. Yeryüzüne çıkartılan en güzel eserlerden biri olan Efes Harabeleri’ne gidiyoruz. Kentin iki giriş kapısı vardır üst kapıdan Magnesia Kapısı’ndan girerek Devlet Agora’sına geçiyoruz. Ortasında Mısır Tanrıçası İsis adına yapılmış tapınağın temellerini göreceğiz. Sonra sırasıyla Odeion, Varius Hamamları, Agustus Tapınağı, Domıtıon Yolu , Gaius Memnus Anıtı , Küretler Caddesi , Herakles Kapısı ,Trajan Çeşmesi , Hadrian Tapınağı , Yamaç Evleri , Roma Hamamı , Celsus Kütüphanesi , Ticaret Agorası, Arcadiane Caddesi, Tiyatro’yu Efes Antik Kenti’nde görüyoruz. Efes’ten ayrılarak Yedi Uyuyanlar ’da yorgunluk çaylarımızı içiyoruz ve ardından dünyanın yedi harikasından biri sayılan Artemis Tapınağı ’nı ziyaret ediyoruz. Selçuk’ta küçük bir turun ardından biraz havayı değiştirip tarihi ve mimari dokusuyla görülmeye değer güzellikteki şirin bir köye Şirince’ye gidiyoruz. Öğle yemeğimizi buradaki köy evlerinde yapılan gözleme ve yöresel yemeklerle aldıktan sonra Şirince ’yi ve kiliselerini geziyoruz. Dar taşlı sokaklarında kadınların ev yemeklerini ve köy ürünlerini sergiledikleri çarşısında dolaşarak alışveriş yapıyoruz. Sonrasında Kordon Hotel’e Geçiyoruz akşam yemeği ve sabah kahvaltısı açık büfe olarak otelimizde tur ücretine dahildir. 

Sabah Kahvaltısı: Selçuk’da Serbest Zaman

Öğle Yemeği: Şirince’de Serbest Zaman

Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe Olarak Sunulacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Konaklama: 4 Yıldızlı Hotel Konaklamalı

Mola Tesisleri: Susurluk Dinlenme Tesisleri

Rota: İstanbul – Meryemana Evi (536 km) / Meryemana Evi – Efes Antik Kenti (9 Km ) / Efes Antik Kenti – Şirince Köyü (11 Km) / Şirince – Kuşadası (30 Km)  Kuşadası – Kordon Hotel (65 Km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe:651 Km

Otele Giriş Saati:18.30

2.Gün İzmir – Dario Moreno Sokağı – Çeşme – Alaçatı – Ilıca Turu (3 Saatlik Deniz Molası)

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından 1 saatlik yolculukla Çeşme'ye ulaşıyoruz. Çeşme merkezde müze olarak kullanılan Çeşme Kalesi gezimizi gerçekleştiriyoruz. Sergilenen sualtı arkeolojik eserleriyle dikkat çeken bu müze ziyaretinde rehberimizin anlatımlarının ardından Çeşme sokaklarında kısa bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz. Sonrasında Alaçatı'ya hareket. Alaçatı'nın en güzel yerel ürünlerini ve keyifli hediyelikleri alabileceğimiz, Alaçatı Pazarı, Alaçatı'nın meşhur sokakları ve Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokakları geziyoruz ardından Ilıca Plajlarında 3 saatlik molamızda dileyen misafirlerimiz deniz, kum ve günesin tadını doyasıya yaşayabilirler. Ilıca’da deniz molamızın ardından bir Amazon Kraliçesi kadar asil ve güzel İzmir’e geçiyoruz. İlk olarak Konak Meydanı ve İzmir Saat Kulesini panoramik olarak gözlemleyip Dario Moreno sokağında bir mola veriyoruz. Tarihi Asansör bölgesi manzarasının keyfini yaşadıktan sonra İstanbul dönüş yolculuğumuza geçiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Olup Açık Büfe Olarak Sunulacaktır (Tur Ücretine Dahildir)

Otele Çıkış Saati:9:30

Öğle Yemeği: Bölgede Set Menü (Extra)

Mola Tesisleri: Susurluk Dinlenme Tesisleri

Rota: Hotel – Çeşme (65 Km) / Çeşme – Alaçatı (11 Km ) / Alaçatı – İstanbul(540 Km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe:568 Km

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

·         Lüks Otobüsler İle Ulaşım

·         1 Gece Kuşadası Kordon Hotelde Konaklama

·         Feribot Geçişleri

·         Otopark Ücretleri

·         Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

·         Milli Park Girişleri

·         Bonjo Tur Asistanlık Bedeli

·         Bonjo Tur Seyahat Sigortası Paketi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

·         Kişisel Harcamalarınız

.         Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

·         Yarım Pansiyonun Dışında Kalan Yemekler

·         Müze Girişleri

Tur Tarihleri: Her  Cuma Gecesi Kalkış 

Genel Detaylar

·         Rezervasyon ve bilgilendirme için 0850 346 51 00 ve 0544 346 51 00 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

·         Tur ücreti; üç veya iki kişilik odada kişi başı fiyatıdır

·         Tek kişi katılmak isteyen misafirlerimiz 75 TL tek kişilik oda farkı ödemekle yükümlüdür

·         1 Gece Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 12 olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir.

·         Turumuzda 0/02 Yaş çocuklar koltuk talep edilmediği sürece ücretsizdir, koltuk talep edilirse 139TL ödemekle yükümlüdür.  02/11.99 yaş çocuklar için 169TL ödemekle yükümlüdür.

İptal  -   İade Detayları

Satın aldığınız turu iptal ettirmek yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 72 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon esnasında yapılır dışında kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti bu tur için 25 TL Olmaktadır. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz gerekmektedir. Turlarımız minumum12 kişi katılım olması halinde kesin kalkışlıdır. Mücbir sebepler veya Turumuzun 12 kişi altında kalması durumunda acenta turu en yakın tarihe erteleme hakkını saklı tutar. Tarih uygunlugu olmayan misafirler turlarını veya acentanın duzenlediği eş değer turları bir yıl boyunca açık tarih şeklinde kullanabilir. İptal iade sigortası dışında da kesinlikle iade yapılmaz.Rezervasyon yapan tüm misafirler bu turun kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

       Rezervasyon Detayları

·         A - Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

·         B-İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

·         B - Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt onay mesajınızı tur bitimine kadar saklamanız zorunludur. 

·         C - Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Bonjo Tur Sorumlu tutulamaz.

   

     Ulaşım Detayları

·         Turlarımızda ulaşımın sağlandığı araçlar kişi sayısına göre belirlenmektedir. Araçlarımız turizm taşıma belgeli konforun en üst seviyede tutulduğu araçlardır.

·         Ulaşımda ön sırada, arka sırada, cam tarafı, koridor tarafı veya kapı yakını şeklinde koltuk garantisi verilmemektedir.

·         Ulaşımda rezervasyonu birlikte alınan misafirlerimizin koltukları yan yana verilmektedir.

     Fiyatlandırma

·         Tur Fiyatımız net olarak verilir sonrasında ek bedel vs. hiçbir ücret çıkarılmamaktadır.

·         Bayram döneminde yoğunlukta dolayı bölgede olan fiyat artışlarına dolayı fiyatlarımıza 20 TL Bayram Farkı Eklenir.

     Tur Programı Detayları

·         Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

·         Turumuzda gezilecek yerlerde yolun kapanması, restorasyon vs. durumlarda acente sorumlu değildir.


DAHİL OLANLAR:
·         Lüks Otobüsler İle Ulaşım
·         1 Gece Kuşadası Kordon Hotelde Konaklama
·         Feribot Geçişleri
·         Otopark Ücretleri
·         Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
·         Milli Park Girişleri
·         Bonjo Tur Asistanlık Bedeli
·         Bonjo Tur Seyahat Sigortası Paketi


HARİÇ OLANLAR:
·         Kişisel Harcamalarınız
.         Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
·         Yarım Pansiyonun Dışında Kalan Yemekler
·         Müze Girişleri


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#140
LOKASYON:
İzmir (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
Beylikdüzü Migros Önü: 22:00 Bakırköy Doğtaş Mağazası Önü: 22:45 Mecidiyeköy Mado Önü: 23:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü: 00:00 Kartal Köprüsü: 00.30 Çayırova MC Donald’ s: 01:00 Yalova Özdilek AVM Önü: 02:30 Bursa Kent Meydanı Önü: 03.30
BİTİŞ:
BİNİŞ YERLERİ
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

İLETİŞİM

info@bonjotur.com
0850 255 19 53
Kocatepe Mah. Recep Paşa Cad. No:12 Edes Apt. K:2 D:8
    Taksim Beyoğlu
7536
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.