KAYIT    İLETİŞİM

1 Gece 2 Gün 3. Urla Enginar Festivali Turu

  • 1 Gece 2 Gün 3. Urla Enginar Festivali Turu: ALTIN YUNUS & TERMAL KONAKLAMALI KONAKLAMALI URLA ENGİNAR FESTİVALİ TURU
  • 1 Gece 2 Gün 3. Urla Enginar Festivali Turu: ALTIN YUNUS & TERMAL KONAKLAMALI KONAKLAMALI URLA ENGİNAR FESTİVALİ TURU
  • 1 Gece 2 Gün 3. Urla Enginar Festivali Turu: ALTIN YUNUS & TERMAL KONAKLAMALI KONAKLAMALI URLA ENGİNAR FESTİVALİ TURU
ALTIN YUNUS & TERMAL KONAKLAMALI KONAKLAMALI URLA ENGİNAR FESTİVALİ TURU

ALTIN YUNUS & TERMAL KONAKLAMALI KONAKLAMALI URLA ENGİNAR FESTİVALİ TURU

1 Gece 2 Gün 3. Urla Enginar Festivali Turu

Altın Yunus Resort & Termal Otel konaklamalı

Otelde Açık Büfe Akşam Yemeği Sabah Kahvaltısı Dahil !

Kalkış Tarihleri:

26 Nisan Cuma Gecesi Kalkış 28 Nisan Akşamı Dönüş

Kalkış Yerleri Ve Saatleri

Beylikdüzü Migros Önü: 22:00

Bakırköy Alfemo Önü: 22:45

Mecidiyeköy Mado Önü: 23:30

Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü: 00:00

Kartal Köprüsü: 00.30

Çayırova MC Donald’ s: 00:00

Yalova Özdilek AVM Önü: 02:30

Bursa Kent Meydanı Önü: 03.30

Tur Programı:

1.Gün Yalova – İzmir Yolculuk

Belirlenen noktalardan belirlenen saatlerde hareketle araç içi ikramlar eşliğinde 4 saatlik yolculukla İzmir’e varıyoruz.

2.Gün  Barbaros Köyü - Urla - Necati Cumalı`nın Evi - Tanju Okan Parkı - Klazomenai Antik Kenti - Tarihi Asansör - Kordon - Festival Alanı - Kadın Üretici Pazarı

00:15 Kartal Köprüsü Metro İstasyonu ( E 5 Ankara İstikameti ), 00:30 Çayırova Mc Donald`s Önünden, 01:15 İzmit Halkevi Durakları ( Asya Otel Karşısı ) katılan misafirlerimizi alarak Bonjotur  araç içi ikramlar eşliğinde Bursa istikametine doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. 03.00 Bursa Özdilek önünden katılan misafirlerimizi de alarak Balıkesir - Susurluk üzerinden İzmir`e yolculuk ediyoruz. Urla`da ilk durak noktamız köy kahvaltısı alacağımız restoran olacaktır (Ekstra). Sonrasında Türkiye`de ilk temalı festivali olan Oyuk (Korkuluk Festivalini) gerçekleştiren Barbaros Köyü`nü ziyaret edeceğiz. Festival sonrasında köylülerin yaptıkları bu korkuluklar köyün sokaklarında tüm yıl boyunca sergileniyor. Hem bu korkulukları göreceğiz hem de çat kapı evi yazan bir köy evininin kapısını çalıp eve konuk olacağız. Sonrasında ünlü sair, oyun roman yazarı Necati Cumalı`nın Evini ziyaret ediyoruz. Evin yakınında yer alan Yorgo Seferisin doğduğu evi panoramik görüp, fotoğraf molası veriyoruz. Fotoğraf molası sonrası otantikliğini bir nebze kaybetmemiş olan bir nevi sanat sokağı haline gelen Zafer Caddesinde yürüyüş ardından Tanju Okan anısına yapılmış ve içinde heykeli barındıran Tanju Okan Parkında fotoğraf molası veriyoruz. Devamında Klazomenai antik kentini ve antik limanı geziyoruz. İonya bölgesinin en önemli kentlerinden biri olan Klazomenai Antik kent kalıntılarını ziyaret edeceğiz. Burada göreceğimiz yerler arasında; şehir surları, saray, ev yapıları, fırınlar ve bilinen Anadolu`da ilk zeytinyağı üretim tesisi olacaktır. Urlalı bayanların kooperatifleşerek ürettikleri ürünleri alıcıyla buluşturttukları Urlalı Kadın Üretici Pazarı`na giderek alışverişlerimizi yapıyoruz. Sonrasında Urla Enginar Festivalini izlemek, bölge halkı tarafından, yarışmaya katılmak için yapılmış lezzetleri tanımak ve tatmak için festival alanına gidiyoruz. Dünyada tescilli olarak üç tane Karantina Adasından biri olan Urla Karantina Adasında ki panoramik turumuzun ardından İzmir`e hareket ederek iki cadde arasında ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla yaptırılan Tarihi Asansörü geziyoruz. Tarihi Asansöre çıkmak için kullanacağımız sokak İzmirli şarkıcı Dario Moreno`nun evininde barındıran tipik İzmir evlerini göreceğimiz Dario Moreno Sokağı olacaktır. Bu sokakta kısa bir fotoğraf molası verdikten sonra İzmir`i yukardan seyredebileceğimiz Tarihi Asansöre çıkacağız. Daha sonrasında İzmir`in simgelerinden biri olan Konak Saat Kulesi`ni fotoğraflayıp, tarihi çarşılarıyla ünlü barındıran Kemeraltı gezimiz ile devam ediyoruz. Ardından otelimize hareket edeceğiz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Selçuk’da Serbest Zaman

Öğle Yemeği:  Serbest Zaman

Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe Olarak Sunulacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Konaklama: Altın Yunus Resort & Termal Otel 

Mola Tesisleri: Susurluk Dinlenme Tesisleri

Kat Edilecek Mesafe:591 Km

Otele Giriş Saati:18.30

3.Gün Kemalpaşa Kımız Çiftliği - Boncuk Köy - Kula - Peribacaları - Bintepeler Tümülüsleri

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Kırgızistan`dan Türkiye`ye gelen bir Türk ailesinin oluşturduğu Orta Asya Türk Kültürü`nün ve Geleneklerin yansıtıldığı Kemalpaşa Kımız Çiftliğinde Otağı geziyoruz. Arzu eden misafirlerimiz burada kımızın tadına bakabilir veya ata binebilirler. (Ekstra) Ardından asıl adı Kurudere Köyü ya da köy halkının çoğunun önemli geçim kaynağı olan Nazar Boncuğu üretimine istinaden Boncuk Köy olarak adlandırılan köyümüze uğruyoruz. Köy halkının kendi evlerinde ürettiği nazar boncuklarının şekil verildiği fırınları yerinde görerek alışverişlerimizi yapıyoruz. Serbest zaman sonrası Antik Çağ`da, Yanık ülke olarak adlandırılan Kula`ya hareket ediyoruz. Kula şehir merkezinde Tarihi Osmanlı evleri, kanalları, restore edilerek turizme kazandırılan eski bir Kula Konağı olan Etnografya Müzesini gezdikten sonra alışverişimizi yapacağımız eski çarşıda serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Anadolu`nun en genç volkanik oluşumunun bulunduğu Kapadokya benzeri peri bacaları, volkanik konileri göreceğimizi Kuladokya bölgesi olarak bilinen jeopark alanını geziyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında Lidya uygarlığına ait olan Bintepeler Tümülüslerini (Panoramik) görerek Balıkesir - Bursa üzerinden akşam saatlerinde İstanbul`a varıyor ve bir başka Bonjotur organizasyonunda buluşmak üzere sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Olup Açık Büfe Olarak Sunulacaktır (Tur Ücretine Dahildir)

Otele Çıkış Saati:9:30

Öğle Yemeği: Bölgede Set Menü (Extra)

Mola Tesisleri: Susurluk Dinlenme Tesisleri

Toplam Kat Edilecek Mesafe:620 Km

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

Lüks Otobüsler İle Ulaşım

1 Gece Altın Yunus Resort & Termal Otel  1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

Feribot Geçişleri

Otopark Ücretleri

Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

Milli Park Girişleri

Bonjo Tur Asistanlık Bedeli

Bonjo Tur Seyahat Sigortası Paketi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

Kişisel Harcamalarınız

Yarım Pansiyonun Dışında Kalan Yemekler

Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

Müze Girişleri

Tur Tarihleri: 26 Nisan 2019  Cuma Gecesi Kalkış 

Genel Detaylar

Rezervasyon ve bilgilendirme için 0850 255 19 53 ve 0544 346 51 00 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Tur ücreti; üç veya iki kişilik odada kişi başı fiyatıdır

Tek kişi katılmak isteyen misafirlerimiz 120 TL tek kişilik oda farkı ödemekle yükümlüdür

Turumuzda 0/06 Yaş çocuklar koltuk talep edilmediği sürece ücretsizdir, koltuk talep edilirse 300 TL ödemekle yükümlüdür.  06/12 yaş çocuklar için 349 TL ödemekle yükümlüdür.

İptal  -   İade Detayları

Satın aldığınız turu iptal ettirmek yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 72 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon esnasında yapılır dışında kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti bu tur için 40 TL Olmaktadır. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz gerekmektedir.

       Rezervasyon Detayları

A - Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

B-İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

B - Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt onay mesajınızı tur bitimine kadar saklamanız zorunludur. 

C - Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Bonjo Tur Sorumlu tutulamaz.

   

     Ulaşım Detayları

Turlarımızda ulaşımın sağlandığı araçlar kişi sayısına göre belirlenmektedir. Araçlarımız turizm taşıma belgeli konforun en üst seviyede tutulduğu araçlardır.

Ulaşımda ön sırada, arka sırada, cam tarafı, koridor tarafı veya kapı yakını şeklinde koltuk garantisi verilmemektedir.

Ulaşımda rezervasyonu birlikte alınan misafirlerimizin koltukları yan yana verilmektedir.

     Fiyatlandırma

Tur Fiyatımız net olarak verilir sonrasında ek bedel vs. hiçbir ücret çıkarılmamaktadır.

Bayram döneminde yoğunlukta dolayı bölgede olan fiyat artışlarına dolayı fiyatlarımıza 20 TL Bayram Farkı Eklenir.

     Tur Programı Detayları

Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

Turumuzda gezilecek yerlerde yolun kapanması, restorasyon vs. durumlarda acente sorumlu değildir.


DAHİL OLANLAR:
Ulaşım
1 Gece Altın Yunus Resort & Termal Otel  1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
Feribot Geçişleri
Otopark Ücretleri
Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
Milli Park Girişleri
Bonjo Tur Asistanlık Bedeli
Bonjo Tur Seyahat Sigortası Paketi


HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalarınız
Yarım Pansiyonun Dışında Kalan Yemekler
Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
Müze Girişleri


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#113
LOKASYON:
Urla (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
Beylikdüzü Migros Önü: 22:00 Bakırköy Alfemo Önü: 22:45 Mecidiyeköy Mado Önü: 23:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü: 00:00 Kartal Köprüsü: 00.30 Çayırova MC Donald’ s: 00:00 Yalova Özdilek AVM Önü: 02:30 Bursa Kent Meydanı Önü: 03.30
BİTİŞ:
BİNİŞ YERLERİ
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

İLETİŞİM

info@bonjotur.com
0850 255 19 53
Kocatepe Mah. Recep Paşa Cad. No:12 Edes Apt. K:2 D:8
    Taksim Beyoğlu
7536
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.