KAYIT    İLETİŞİM
  • 3 Gece 4 Gün Gizemli Likya Turu 890: 3 GECE FETHİYE HOTEL KONAKLAMALI GİZEMLİ LİKYA FETHİYE TURU HER GÜN KALKIŞ ( 3 TEKNE TURU DAHİL)
  • 3 Gece 4 Gün Gizemli Likya Turu 890: 3 GECE FETHİYE HOTEL KONAKLAMALI GİZEMLİ LİKYA FETHİYE TURU HER GÜN KALKIŞ ( 3 TEKNE TURU DAHİL)
3 GECE FETHİYE HOTEL KONAKLAMALI GİZEMLİ LİKYA FETHİYE TURU HER GÜN KALKIŞ ( 3 TEKNE TURU DAHİL)

3 GECE FETHİYE HOTEL KONAKLAMALI GİZEMLİ LİKYA FETHİYE TURU HER GÜN KALKIŞ ( 3 TEKNE TURU DAHİL)

3 Gece 4 Gün Gizemli Likya Turu 890 TL

3 Gece Fethiye Hotel Konaklamalı

Hergün Kalkış !

Ege ve Akdenizin En İyi Koylarında ve Plajlarında Yüzme Molaları !

3 Günde 3 Tekne Turu Dahil !

Otelde Akşam Yemeği Sabah Kahvaltısı Dahil !

Kalkış Yerleri Ve Saatleri

Beylikdüzü Koçtas  Önü: 21:00

Bakırköy Doğtaş Mağazası Önü: 21:45

Mecidiyeköy Mado Önü: 22:30

Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü: 23:00

Kartal Köprüsü: 23.30

Çayırova MC Donald’ s: 00:00

Yalova Özdilek AVM Önü: 01:30

Bursa Kent Meydanı Önü: 02.30

Tur Programı:

1.Gece İstanbul – Fethiye Yolculuk

Belirlenen noktalardan belirlenen saatlerde hareketle araç içi ikramlar eşliğinde 10-12 saatlik yolculukla Fethiye’ye varıyoruz.

1.Gün Yakapark – Saklıkent – Ölüdeniz - Kayaköy Turu

Sabah saatlerinde ilk olarak afyon ’da kahvaltısı molası vererek başlıyoruz. Sabah kahvaltı molasından sonra ilk durağımız Akdağların yamacında bulunan Yörüklerin yazlık olarak kullandıkları Yakapark olacak. Eşsiz doğasıyla, temiz çam kokusunu içimize çekerek yol üzerinde bulunan Tlos'u geçerek ulaşacağımız Yakapark’ta, öğle saatlerinde yenen ve soğuk dağ sularında lezzetlenen alabalıkların tadı hafızalardan silinmeyecek. Daha sonrasında otobüsümüz bizleri en yüksek noktası At kuyruk Sallamaz Tepesi olan Ak dağların eteğine getirecek. Burada Türkiye’nin en önemli Kanyonlarından olan Saklıkent’i görerek buz gibi suyunda sıcak çaylarımızı içeceğiz. Bu gezimizin ardından eski bir Rum Köyü olan ve yaklaşık 4000 e yakın evi bünyesinde barındıran ve şuanda terkedilmiş hayalet köy Kaya Köyü panaromik olarak görüyoruz. Burada köyün ara sokaklarından geçerken, eski yerleşimcilerin izleri bizleri geçmişe götürecek. Buranın temiz dağ havasını içimize çekerek bu sefer otobüsümüz bizleri Babadağlarının hemen eteğinde bulunan Belcekız bölgesine götürüyor ve  başka dünya harikası olan Ölüdeniz’e gidiyoruz. Burada vereceğimiz resim ve yüzme molamızın ardından Golden Resort otele geçiyoruz. Akşam yemeği ve sabah Kahvaltısı otelimizde olup tur ücretine dahildir.

Sabah Kahvaltısı: Serpme Köy Kahvaltısı (Tur Ücretine Dahil Değildir.)

Öğle Yemeği: Yakapark’da Set Menü (Tur Ücretine Dahil Değildir.)

Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe Olarak Sunulacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Konaklama: Fethiye 4* Hotel

Mola Tesisleri: Susurluk Dinlenme Tesisleri

Rota: İstanbul – Yakapark (770 Km ) / Yakapark -  Saklıkent (15 Km ) / Saklıkent – Ölüdeniz (50 Km) /Ölüdeniz  – Golden Resort Hotel (5 Km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe:840 Km

Otele Giriş Saati:18.30

2. Gün Kelebekler Vadisi Mavi Yolculuk Tekne Turu – Soğuksu – ST. Nıcholas Adası – Akvaryum Koyu – Ölüdeniz Yüzme Molası

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Ölüdeniz’den teknemize binerek denizin mavisiyle kucaklaşıp ve eğer şanslıysanız Tiger Kelebeklerini’de görebileceğiniz turumuza başlıyoruz. Kelebekler Vadisi Turumuza (2. Tekne Turu) çıkıyoruz. Bu turumuzda, Kelebekler Vadisi, Soğuksu, St. Nicholas Adası, Camel Beach, Akvaryum Koyu başlıca göreceğimiz noktalar olacak ve bu noktalarda yüzme molalarımız olacak. Tekne turumuz sonrasında Fethiye’nin simgelerinden biri olan Ölüdeniz’de (Kıdrak Lagunü) denizin tadını çıkarmak için yüzme molası vereceğiz.  Akşam yemeği ve sabah kahvaltısı otelimizde olup tur ücretine dahildir.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Olup Açık Büfe Sunulacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Öğle Yemeği: Tekne Turunda (Tur Ücretine Dahil Değildir.) 30 TL Olup Tekne Turuna Katılan Misafirlerimizin Yemek alması zorunludur.

Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe Olarak Sunulacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Konaklama: Fethiye 4* Hotel

Rota: Hotel – Ölüdeniz (5 Km) / Ölüdeniz – Golden Resort Hotel (5 Km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe:245 Km

Otele Giriş Saati:18.30

3.Gün 12 Ada Mavi Yolculuk Tekne Turu – Kızıl Ada – Göcek Adası – Kantarcı Adası – Şövalye Adası Turu 

Sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası Fethiye’nin ve Göçek’in birbirinden güzel koy ve adalarında yunuslar gibi özgürce yüzebileceğimiz, maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyacağımız Oniki Adalar Tekne Turumuza çıkıyoruz. Tekne turumuzda Kızıl Ada, Göcek Adası, Tavşan Adası, Yassıcılar Adası, Katrancı Adası, Şövalye Adası başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molaları sonrasında tekne turumuzu tamamlıyoruz. Tekne turumuzu bitirip otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeğimiz ve sabah kahvaltımız otelimizde olup tur ücretine dahildir.  

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Olup Açık Büfe Sunulacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Öğle Yemeği: Tekne Turunda (Tur Ücretine Dahil Değildir.) 35 TL Olup Tekne Turuna Katılan Misafirlerimizin Yemek alması zorunludur.

Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe Olarak Sunulacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Konaklama: Fethiye Golden Resort Hotel

Rota: Hotel – Fethiye (7 Km) / Fethiye – Golden Resort Hotel (7 Km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe:14 Km

Otele Giriş Saati:18.30

4.Gün Dalyan Tekne Turu – İztuzu Plajı Yüzme Molası

Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası hareketle ilk durağımız, Sarı germe, Dalaman üzerinden Dalyan’a geliyoruz. Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle, saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz Gölüne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan Byblis ve Kaunos’un hüzün dolu hikâyesini dinleyerek, kaya oyma kral mezarlarını görüyoruz. Sazlıkların oluşturduğu kanalda yapacağımız tekene turunu takiben Atlantik Okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsideniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İztuzu Plajına gidiyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından Dalyan’da grup olarak alacağımız öğle yemeğimizin ardından hareketle İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor. Siz değerli misafirlerimizle bir sonraki turumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Olup Açık Büfe Olarak Sunulacaktır (Tur Ücretine Dahildir)

Otele Çıkış Saati:09.00

Öğle Yemeği: Bölgede Serbest Zaman (Tur Ücretine Dahil Değildir)

Rota: Hotel –Dalyan (70 Km) / Dalyan  – İstanbul (540Km)/

Toplam Kat Edilecek Mesafe:855 Km

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

Lüks Otobüsler İle Ulaşım

3 Gece Fethiye Golden Resort Hotelde Konaklama

3 Açık Büfe Akşam Yemeği

3 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı

Kelebekler Vadisi Tekne Turu

12 Adalar Tekne Turu

Dalyan Tekne Turu

Feribot Geçişleri

Otopark Ücretleri

Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

Milli Park Girişleri

Bonjo Tur Asistanlık Bedeli

Bonjo Tur Seyahat Sigortası Paketi

Tur Tarihleri: Her Gün Kalkış

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

Kişisel Harcamalarınız

Yarım Pansiyonun Dışında Kalan Yemekler

Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

Müze Girişleri

Genel Detaylar

Rezervasyon ve bilgilendirme için 0850 346 51 00 ve 0544 346 51 00 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Tur ücreti; üç veya iki kişilik odada kişi başı fiyatıdır

Tek kişi katılmak isteyen misafirlerimiz 250 TL tek kişilik oda farkı ödemekle yükümlüdür

Turumuzda 0/02 Yaş çocuklar  ücretsizdir, 03/11.99 yaş çocuklar için 579TL ödemekle yükümlüdür.

Turlarımızda katılımcı sayısı en az 12 olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir.

İptal  -   İade Detayları

Satın aldığınız turu iptal ettirmek yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 72 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon esnasında yapılır dışında kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti bu tur için 25 TL Olmaktadır. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz gerekmektedir. Turlarımız minumum12 kişi katılım olması halinde kesin kalkışlıdır. Mücbir sebepler veya Turumuzun 12 kişi altında kalması durumunda acenta turu en yakın tarihe erteleme hakkını saklı tutar. Tarih uygunlugu olmayan misafirler turlarını veya acentanın duzenlediği eş değer turları bir yıl boyunca açık tarih şeklinde kullanabilir. İptal iade sigortası dışında da kesinlikle iade yapılmaz.Rezervasyon yapan tüm misafirler bu turun kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

       Rezervasyon Detayları

A - Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

B-İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

B - Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt onay mesajınızı tur bitimine kadar saklamanız zorunludur. 

C - Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Bonjo Tur Sorumlu tutulamaz.

   

     Ulaşım Detayları

Turlarımızda ulaşımın sağlandığı araçlar kişi sayısına göre belirlenmektedir. Araçlarımız turizm taşıma belgeli konforun en üst seviyede tutulduğu araçlardır.

Ulaşımda ön sırada, arka sırada, cam tarafı, koridor tarafı veya kapı yakını şeklinde koltuk garantisi verilmemektedir.

Ulaşımda rezervasyonu birlikte alınan misafirlerimizin koltukları yan yana verilmektedir.

     Fiyatlandırma

Tur Fiyatımız net olarak verilir sonrasında ek bedel vs. hiçbir ücret çıkarılmamaktadır.

Fiyatlarımız Bayramlarda Geçerli Değildir.

     Tur Programı Detayları

Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

Turumuzda gezilecek yerlerde yolun kapanması, restorasyon vs. durumlarda acente sorumlu değildir.


DAHİL OLANLAR:
Lüks Otobüsler İle Ulaşım
3 Gece Fethiye Golden Resort Hotelde Konaklama
3 Açık Büfe Akşam Yemeği
3 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
Kelebekler Vadisi Tekne Turu
12 Adalar Tekne Turu
Dalyan Tekne Turu
Feribot Geçişleri
Otopark Ücretleri
Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
Milli Park Girişleri
Bonjo Tur Asistanlık Bedeli
Bonjo Tur Seyahat Sigortası Paketi


HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalarınız
Yarım Pansiyonun Dışında Kalan Yemekler
Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
Müze Girişleri


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#139
LOKASYON:
Likya (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs    Deniz   
BULUŞMA:
Beylikdüzü Koçtas  Önü: 21:00 Bakırköy Doğtaş Mağazası Önü: 21:45 Mecidiyeköy Mado Önü: 22:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü: 23:00 Kartal Köprüsü: 23.30 Çayırova MC Donald’ s: 00:00 Yalova Özdilek AVM Önü: 01:30 Bursa Kent Meydanı Önü: 02.30
BİTİŞ:
BİNİŞ YERLERİ
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

İLETİŞİM

info@bonjotur.com
0850 255 19 53
Kocatepe Mah. Recep Paşa Cad. No:12 Edes Apt. K:2 D:8
    Taksim Beyoğlu
7536
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.