REZERVASYON İÇİN ARAYIN
0850 255 19 53
0544 346 51 01
0544 346 51 00

4 Gece Konaklamalı Ege Akdeniz Turu Her Gün Kalkışlı (5 Mavi Yolculuk Tekne Turu Dahil)

 • Bölge: Ege - Akdeniz Bölgesi
 • Tarihler: 22-05-2018 - 31-10-2019
 • Konaklama:
 • Gidiş - Dönüş: Her Gün Kalkış
 • Gezilecek Yerler: Aspendos – Düden Şelalesi – Köprülü Kanyon – 12 Adalar Mavi Yolculuk Tekne Turu – Kalkan – Kaputaş Plajı – Kekova Mavi Yolculuk Tekne Turu – Kelebekler Vadisi Mavi Yolculuk Tekne Turu – Ölüdeniz – Kayaköy – Dalyan – İztuzu – Şirince
Eski Fiyat 3000,00
Fiyat 1390,00
İndirim%54

4 Gece Konaklamalı Ege Akdeniz Turu Her Gün Kalkışlı (5 Mavi Yolculuk Tekne Turu Dahil)

4 Gece 5 Gün Ege Akdeniz Turu 1390 TL

4 Gece Lüks Otellerde Konaklamalı !

Hergün Kalkış !

Ege ve Akdenizin En İyi Koylarında ve Plajlarında Yüzme Molaları !

 5 Mavi Yolculuk Tekne Turu Dahil !

Otelde Akşam Yemeği Sabah Kahvaltısı Dahil !

Köprülü Kalyon Rafting Turu !

 

Aspendos – Düden Şelalesi – Köprülü Kanyon – 12 Adalar Mavi Yolculuk Tekne Turu – Kalkan – Kaputaş Plajı – Kekova Mavi Yolculuk Tekne Turu – Kelebekler Vadisi Mavi Yolculuk Tekne Turu – Ölüdeniz – Kayaköy – Dalyan – İztuzu – Şirince 

 

Kalkış Yerleri Ve Saatleri

Beylikdüzü Migros Önü: 21:00

Bakırköy Alfemo Önü: 21:45

Mecidyeköy Mado Önü: 22:30

Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü: 23:00

Kartal Köprüsü: 23.30

Çayırova MC Donald’ s: 00:00

Yalova Özdilek AVM Önü: 01:30

Bursa Kent Meydanı Önü: 02.30

 

Tur Programı:

1.Gece İstanbul – Antalya Yolculuk

Belirlenen noktalardan belirlenen saatlerde hareketle araç içi ikramlar eşliğinde 8 saatlik yolculukla Antalya’ya varıyoruz.

1.Gün Antalya –Aspendos Tiyatrosu – Düden Şelalesi – Köprülü Kanyon Rafting Turu

Sabah yolda alınan serbest kahvaltı sonrası, bölgeye varışımız ardından Düden Şelalesi gezimizi gerçekleştiriyor ve sonrasında Anadolu’da günümüze kadar en iyi korunmuş Roma Tiyatrosu Aspendos Antik Tiyatrosunu geziyoruz. Sonrasında Türkiye’nin en güzel doğa spor alanlarından olan, 7’den 77’ye herkesin rahatça yapabildiği ve bir daha asla hafızalarınızdan silinmeyecek Köprülü Kanyonda Rafting yapıyoruz. (Ekstra 60 TL) Rafting sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Rafting Yapmayacak Olan Misafirlerimiz İçin Farklı Bir Gezi Alternatifi Olmayacağından, Bu Misafirlerimiz Rafting Alanımızda Bulunan Restoranımızda Beklemek Durumundadırlar. Buradaki gezimizi tamamladıktan sonra otelimize geçiyoruz akşam yemeğimiz ve sabah kahvaltımız otelimizde olup açık büfe sunulacaktır tur ücretine dahildir.

Sabah Kahvaltısı: Bölgede Serbest Zaman (Tur Ücretine Dahil Değildir.)

Öğle Yemeği: Köprülü Kalyon’da Set Menü (Tur Ücretine Dahil Değildir.)

Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe Olarak Sunulacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Konaklama: Fethiye Golden Resort Hotel

Mola Tesisleri: Susurluk Dinlenme Tesisleri

Rota: İstanbul – Düden Şelalesi (680 Km ) / Düden Şelalesi -  Aspendos Tiyatrosu (50 Km ) / Aspendos Tiyatrosu – Köprülü Kalyon (40 Km) /Köprülü Kalyon  – Golden Resort Hotel (220 Km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe:990 Km

Otele Giriş Saati:20.00

 

 

2.Gün 12 Ada Mavi Yolculuk Tekne Turu – Kızıl Ada – Göcek Adası – Kantarcı Adası – Şövalye Adası Turu

Sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası Fethiye’nin ve Göçek’in birbirinden güzel koy ve adalarında yunuslar gibi özgürce yüzebileceğimiz, maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyacağımız Oniki Adalar Tekne Turumuza çıkıyoruz. Tekne turumuzda Kızıl Ada, Göcek Adası, Tavşan Adası, Yassıcılar Adası, Katrancı Adası, Şövalye Adası başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molaları sonrasında tekne turumuzu tamamlıyoruz. Tekne turumuzu bitirip otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeğimiz ve sabah kahvaltımız otelimizde olup tur ücretine dahildir.  

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Olup Açık Büfe Sunulacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Öğle YemeğiTekne Turunda (Tur Ücretine Dahil Değildir.) 35 TL Olup Tekne Turuna Katılan Misafirlerimizin Yemek alması zorunludur.

Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe Olarak Sunulacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Konaklama: Fethiye Golden Resort Hotel

Rota: Golden Resort Hotel – Fethiye (7 Km) / Fethiye – Golden Resort Hotel (7 Km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe:14 Km

Otele Giriş Saati:18.30

 

3.Gün Kalkan – Kaputaş Plajı - Kekova Tekne Turu

Sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltının ardından, otobüsümüzle bu sefer eşsiz manzaraya sahip Kalkan, Kaputaş Plajı ve Kaş’ı görmek için yolculuğumuza başlıyoruz. İlk olarak Kaputaş plajında kısa bir mola veriyoruz. Molamızın ardından ilk tekne turumuza katılmak üzere Kekova’nın giriş kapısı olan Üçağız köyü ve burada bineceğimiz teknemizle ilk önce M.Ö 2. yy da büyük bir deprem neticesinde denizin dibine batmış Batık Şehiri görerek, sonrasında yolu olmayan köy Simena, Tersane Koyu, Esmeralda Koyu, Hamidiye Koyu yüzme molası vereceğimiz koylar arasında. Üçağız köyünden alacağımız dağ kekiği kokuları çantamızı sararken bu güzel tekne turumuzu tamamlayıp Kaş’a doğru hareket ediyoruz. Kaş’ta vereceğimiz serbest zamanın ardından Geçmişe dair yaptığımız bu yolculuk sonrası Fethiye’de bulunan Golden Resort Hotel’e geçiyoruz. Akşam yemeği ve sabah kahvaltısı otelimizde olup tur ücretine dahildir. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği extra gece turuna katılabilirler.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Olup Açık Büfe Sunulacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Öğle Yemeği: Tekne Turunda (Tur Ücretine Dahil Değildir.) 35 TL Olup Tekne Turuna Katılan Misafirlerimizin Yemek alması zorunludur.

Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe Olarak Sunulacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Konaklama: Fethiye Golden Resort Hotel

Rota: Golden Resort Hotel – Kalkan (85 km) / Kalkan – Kaputaş Plajı (9 Km ) / Kaputaş Plajı –  Kekova (11 Km) / Kekova – Kaş (30 Km)  Kaş – Golden Resort Hotel (110 Km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe:245 Km

Otele Giriş Saati:20.30

 

 

 

4. Gün Kelebekler Vadisi Mavi Yolculuk Tekne Turu – Soğuksu – ST. Nıcholas Adası – Akvaryum Koyu – Ölüdeniz Yüzme Molası - Rum Köyü – Kayaköy Turu

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Ölüdeniz’den teknemize binerek denizin mavisiyle kucaklaşıp ve eğer şanslıysanız Tiger Kelebeklerini’de görebileceğiniz turumuza başlıyoruz. Kelebekler Vadisi Turumuza (2. Tekne Turu) çıkıyoruz. Bu turumuzda, Kelebekler Vadisi, Soğuksu, St. Nicholas Adası, Camel Beach, Akvaryum Koyu başlıca göreceğimiz noktalar olacak ve bu noktalarda yüzme molalarımız olacak. Tekne turumuz sonrasında Fethiye’nin simgelerinden biri olan Ölüdeniz’de (Kıdrak Lagunü) denizin tadını çıkarmak için yüzme molası vereceğiz. Ardından eski adı Levissi olan Kayaköy’e doğru yol alıyoruz. Lozan Antlaşması’nın sonucunda mübadele ile terk edilmiş eski bir Rum Köyü olan Kayaköy’ü gezerken 1920’li yılları yaşayacak, sokaklarında dolaşırken o dönem insanlarının yaşantılarından esintiler bularak onların hüzünlü gidiş öykülerine ortak olacaksınız. Kayaköy gezisi sonrası otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve sabah kahvaltısı otelimizde olup tur ücretine dahildir.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Olup Açık Büfe Sunulacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Öğle Yemeği: Tekne Turunda (Tur Ücretine Dahil Değildir.) 35 TL Olup Tekne Turuna Katılan Misafirlerimizin Yemek alması zorunludur.

Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe Olarak Sunulacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Konaklama: Fethiye Golden Resort Hotel

Rota: Golden Resort Hotel – Ölüdeniz (5 Km) / Ölüdeniz – Golden Resort Hotel (5 Km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe:10 Km

Otele Giriş Saati:18.30

 

 

5.Gün Dalyan Tekne Turu – İztuzu – Sirince - Turu

Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası hareketle ilk durağımız, Sarı germe, Dalaman üzerinden Dalyan’a geliyoruz. Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle, saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz Gölüne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan Byblis ve Kaunos’un hüzün dolu hikâyesini dinleyerek, kaya oyma kral mezarlarını görüyoruz. Sazlıkların oluşturduğu kanalda yapacağımız tekene turunu takiben Atlantik Okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsideniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İztuzu Plajına gidiyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından Dalyan’da grup olarak alacağımız öğle yemeğimizin ardından hareketle İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor. Yol üstünde bulunan Şirince turumuzu yapıyoruz. Şarabı ve Eski Rum Evleri ile meşhur, tarihi evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'de  akşam yemeğinizi ege esintilerinden tadarak alabilirsiniz. Keyfili bir akşam yemeği sonrası Yöresel el sanatlarını, köyehas sabunları görüp, Şirince gezimizi tamamlayarak İstanbul'a dönüş yolculuğumuza geçiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Olup Açık Büfe Sunulacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Öğle Yemeği: Bölgede Serbest Zaman (Tur Ücretine Dahil Değildir)

Rota: Golden Resort Hotel –Dalyan (70 Km) / Dalyan – Şirince (245 Km) /Şirince – Kordon Hotel (525Km)/

Toplam Kat Edilecek Mesafe:840 Km

 

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • 4 Gece Konaklama
 • 4 Açık Büfe Akşam Yemeği
 • 4 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
 • Kekova Tekne Turu
 • Kelebekler Vadisi Tekne Turu
 • 12 Adalar Tekne Turu
 • Dalyan Tekne Turu
 • Feribot Geçişleri
 • Otopark Ücretleri
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Milli Park Girişleri
 • Bonjo Tur Asistanlık Bedeli
 • Bonjo Tur Seyahat Sigortası Paketi

 

Tur Tarihleri: Her Gün Kalkış

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Kişisel Harcamalarınız
 • Yarım Pansiyonun Dışında Kalan Yemekler
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Müze Girişleri

 

Genel Detaylar

 • Rezervasyon ve bilgilendirme için 0850 346 51 00 ve 0544 346 51 00 numaralı telefonları arayabilirsiniz.
 • Tur ücreti; üç veya iki kişilik odada kişi başı fiyatıdır
 • Tek kişi katılmak isteyen misafirlerimiz 450 TL tek kişilik oda farkı ödemekle yükümlüdür
 • Turumuzda 0/02 Yaş çocuklar  ücretsizdir,  03/11.99 yaş çocuklar için 769 TL ödemekle yükümlüdür.

İptal  -   İade Detayları

 • Satın aldığınız turu iptal ettirmek yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 72 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon esnasında yapılır dışında kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti bu tur için 25 TL Olmaktadır. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz gerekmektedir. Turlarımız minumum12 kişi katılım olması halinde kesin kalkışlıdır. Mücbir sebepler veya Turumuzun 12 kişi altında kalması durumunda acenta turu en yakın tarihe erteleme hakkını saklı tutar. Tarih uygunlugu olmayan misafirler turlarını veya acentanın duzenlediği eş değer turları bir yıl boyunca açık tarih şeklinde kullanabilir. İptal iade sigortası dışında da kesinlikle iade yapılmaz.Rezervasyon yapan tüm misafirler bu turun kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

       Rezervasyon Detayları

 • A - Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.
 • B-İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.
 • B - Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt onay mesajınızı tur bitimine kadar saklamanız zorunludur. 
 • C - Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Bonjo Tur Sorumlu tutulamaz.

    

     Ulaşım Detayları

 • Turlarımızda ulaşımın sağlandığı araçlar kişi sayısına göre belirlenmektedir. Araçlarımız turizm taşıma belgeli konforun en üst seviyede tutulduğu araçlardır.
 • Ulaşımda ön sırada, arka sırada, cam tarafı, koridor tarafı veya kapı yakını şeklinde koltuk garantisi verilmemektedir.
 • Ulaşımda rezervasyonu birlikte alınan misafirlerimizin koltukları yan yana verilmektedir.

     Fiyatlandırma

 • Tur Fiyatımız net olarak verilir sonrasında ek bedel vs. hiçbir ücret çıkarılmamaktadır.

     Tur Programı Detayları

 • Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.
 • Turumuzda gezilecek yerlerde yolun kapanması, restorasyon vs. durumlarda acente sorumlu değildir.