KAYIT    İLETİŞİM
  • BATUM TURU (UÇAKLI) - ONUR HY / 3 GECE 4 GÜN (HOTEL IBERİA): BATUM TURU (UÇAKLI) - ONUR HY / 3 GECE 4 GÜN (HOTEL IBERİA)
  • BATUM TURU (UÇAKLI) - ONUR HY / 3 GECE 4 GÜN (HOTEL IBERİA): BATUM TURU (UÇAKLI) - ONUR HY / 3 GECE 4 GÜN (HOTEL IBERİA)
  • BATUM TURU (UÇAKLI) - ONUR HY / 3 GECE 4 GÜN (HOTEL IBERİA): BATUM TURU (UÇAKLI) - ONUR HY / 3 GECE 4 GÜN (HOTEL IBERİA)
  • BATUM TURU (UÇAKLI) - ONUR HY / 3 GECE 4 GÜN (HOTEL IBERİA): BATUM TURU (UÇAKLI) - ONUR HY / 3 GECE 4 GÜN (HOTEL IBERİA)
  • BATUM TURU (UÇAKLI) - ONUR HY / 3 GECE 4 GÜN (HOTEL IBERİA): BATUM TURU (UÇAKLI) - ONUR HY / 3 GECE 4 GÜN (HOTEL IBERİA)
  • BATUM TURU (UÇAKLI) - ONUR HY / 3 GECE 4 GÜN (HOTEL IBERİA): BATUM TURU (UÇAKLI) - ONUR HY / 3 GECE 4 GÜN (HOTEL IBERİA)
  • BATUM TURU (UÇAKLI) - ONUR HY / 3 GECE 4 GÜN (HOTEL IBERİA): BATUM TURU (UÇAKLI) - ONUR HY / 3 GECE 4 GÜN (HOTEL IBERİA)
BATUM TURU (UÇAKLI) - ONUR HY / 3 GECE 4 GÜN (HOTEL IBERİA)

BATUM TURU (UÇAKLI) - ONUR HY / 3 GECE 4 GÜN (HOTEL IBERİA)

Batum Turu Uçaklı ( Onur Havayolları ) 3 Gece 4 Gün 949,99 TL

Tur Programı:

1.Gün İstanbul – Trabzon - Batum

Değerli misafirlerimiz sabah 09.00 Atatürk Havalimanı iç hatlar gidiş terminali Onur Havayolları kontuarında buluşarak Check-in işlemlerimizin ardından 10.30 Onur Air Havayollarına ait İstanbul-Trabzon uçağı ile turumuza başlıyoruz. (Uçak saatlerinde oluşabilecek Rötardan dolayı programda değişiklik yapılabilir.) Saat 12.00 civarında Trabzon`a iniyoruz. Havalimanında bizi bekleyen aracımıza binerek turumuza başlıyoruz. İlk olarak öğle yemeğimizi almak için Fırtına Vadisi`ne gidiyoruz. Fırtına vadisinin üzerinde muhteşem yeşil ve dere manzarası eşliğinde alınan yemeğin ardından Batum`a doğru hareket ediyoruz.

***ÖNEMLİ UYARI:*** Türkiye ile Gürcistan Devletleri arasında yapılan anlaşma gereği Batum'a girişler sadece üzerinde TC Kimlik Numarası yazan nüfus cüzdanları veya Pasaport ile gerçekleşebilmektedir. Ehliyet ile giriş yapılamaz. TC Vatandaşı olmayan misafirlerimizin girişi kendilerine aittir. Belge eksikliği sebebiyle giriş yapamayan misafirlerimizin sorumluluğu kendilerine aittir. Resimsiz ve yıpranmış kimlikler geçiş izni alamamaktadır.Nüfus cüzdanları yıpranmamış olmalı, kaplama yapılmış ise soğuk damganın mutlaka belirgin olması gerekmektedir. 2010 yılından önce alınmış ise yenilenmelidir. Kamu çalışanları, bağlı bulundukları kurumdan yurtdışı çıkış izni almak durumundadır. Yeni kimliğe başvurmuş olan misafirlerimiz, eski kimlikleri yanlarında dahi olsa kendilerine verilen geçici belge ile yurtdşına çıkış yapamaz. 16 TL olan çıkış ücreti misafir tarafından ödenir. Ailesi ile birlikte (Anne ve babanın aynı anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin Batum'a geçişleri için noterden onaylı muvaffakatname almaları gerekmektedir. Ayrıca Batum'a geçiş yapacak 18 yaş altı (Bebek dahi olsa) misafirlerimizin kimliklerinde resim bulunması gerekmektedir.

Batum`a giriş işlemlerimizin ardından panoramik şehir turumuzu yapıyoruz. Daha sonra otelimize doğru yola çıkıyoruz. Dileyen misafirleriz Batum şehir merkezini gezebilirler.

2.Gün Tam Gün Serbest Zaman

Otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrasında kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için tüm gün serbest zaman veriyoruz

3.Gün Tam Gün Serbest Zaman

Otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrasında kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için tüm gün serbest zaman veriyoruz

4.Gün Gonio Kalesi - Medea Heykeli - Avrupa Meydanı - Piazza Meydanı Batum - Trabzon - İstanbul

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından,turumuza başlıyoruz.Tarihi Orta Camii,Tiyatro Binasını , Medea Heykelini,Batum Limanının ve yeni oluşturulan yüzüyle Avrupa Meydanını göreceğiz.Batum Bulvarında gezinti yaptıktan sonra Bayburttan doğup Batum sınırlarına kadar kendine keskin çizgiler oluşturan Çoruh Nehrini ve üzerindeki eski Gonio Köprüsünü göreceğiz.Sonrasında Gonio - Asparas Kalesini panoramik olarak gördükten sonra Sarp sınır kapısındaki işlemlerinizin ardından Trabzona doğru hareket ediyoruz.Onur Air Havayollarına ait 20:50 uçağı ile Trabzon - İstanbul uçuşu ile turumuzu sonlandırıyoruz.Siz sayın misafirlerimize bir başka Bonjo Tur organizasyonunda buluşmak dileğiyle veda ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı:Otelimizde Açık Büfe olarak sunulacaktır.( Tur ücretine dahildir.)

Konaklama: Iberia Hotel vb.

Rota: İstanbul – Trabzon - Batum - Trabzon - İstanbul

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

Onur Havayolları tarife seferi ile İSTANBUL-TRABZON-İSTANBUL uçak bileti

Havalimanı vergileri ve hizmet bedelleri

3 gece oda kahvaltı konaklama

Alan-Otel-Alan Transferleri

Programda belirtilen panoramik çevre gezileri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

Yurtdışı çıkış harcı

Her türlü otel extraları ve kişisel harcamalar

Extra turlar

Müze ve ören yerleri girişleri

Öğle ve Akşam yemekleri

Rehberlik hizmeti

Tur Tarihleri: 1 Mart 2018 - 04 Mart 2018 / 08 Mart 2018 - 11 Mart 2018 / 15 Mart 2018 - 18 Mart 2018 / 22 Mart 2018 - 25 Mart 2018 / 29 Mart 2018 - 01 Nisan 2018

Genel Detaylar :

Tek kişilik oda farkı 175 TL dir.Gezi süresi hareket ve dönüş günü sahil olmak üzere 3 gece 4 gün olup 3 gece otel konaklamalıdır.Yetkilimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır.Tek bir çocuk için kullanılır.Turlarımız otel,otobüs,panoramik tur programı bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.06 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım,konaklama,panoramik çevre gezileri vb.haklar iade edilemez.Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılmak suretiyle rotasyon uygulanır.Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda acentamızın sorumluluğu yoktur.Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür.Yeterli sayıda çocuğunluk olmadığında turu 20 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Bonjo Tur da saklıdır.En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.Fiyatlarımıza KDV dahildir.

ÖNEMLİ NOT

Operasyonel sebeplerden dolayı havayolu ile havalimanı değişikliği yapılabilir.Böyle bir durumda BONJO TUR misafirlerine bilgi vermek durumundadır.

İPTAL GÜVENCE PAKETİ

Uçaklı turlarımızda iptal iade güvence paketi eklenememektedir.

Uçaklı turlarımızda kademeli fiyat sistemi uygulanmaktadır.Bu nedenle afişe edilen fiyatlar,turun en ucuz olduğu tarihteki fiyatlardır.Doluluğa bağlı olarak turların fiyatları artmaktadır.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

YETKİLİ TAVSİYESİ

Gezi yerlerinde genelde yürüyüş yapacağımızdan dolayı bunu dikkate alarak hazırlıklı gelmenizi ve mevsim koşullarını düşünerek giyinmenizi tavsiye ederiz. (polar/kazak, şapka, güneş gözlüğü, yağmurluk vb.) İnceden kalına doğru bir giyimi tercih ediniz (yürüdükçe terler, durduğunuzda üşüyebilirsiniz). Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da spor ayakkabı iyi olur. Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı) Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın. Varsa ilaçlarınız fotoğraf/video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil bulundurmanız gerektiğini hatırlatır sizleri turlarımızda misafir etmekten mutluluk duyarız.

İKLİM

Batum`da subtropikal iklim egemendir. Kentte ve çevrisinde subtropikal bitkiler yetişir. Parklar, çay plantasyonları ve turunçgiller önemli yer tutar. Batum`da ortalama sıcaklık 14 °C`dir. En soğuk ay olan Ocak ortalaması 6 °C olarak ölçülür. En sıcak aylar olan Temmuz ve Ağustos ortalaması ise 22 °C olarak gerçekleşir. Batum`da en düşük sıcaklık olarak -7 °C ve en yüksek sıcaklık olarak da 40 °C kaydedilmiştir.

BATUM HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Batum sınır geçişinde dönemsel yoğunluklardan dolayı geçiş işlemlerinde gecikme yaşanabilir, bu konuda yetkilimiz gereken uyarılarda bulunacaktır.

Yurtdışından Türkiye'ye giriş yaparken eşya ( alkol - sigara vb.) getirebilmek için en az 3 gün konaklama zorunluluğu vardır.

Gürcistan'ın getirdiği yasada, ülke girişlerinde hiçbir ilacı kabul etmiyor. İlaç bulunduran kişiye hemen yasal işleme başlıyor.

Nüfus cüzdanları yıpranmamış olmalı, kaplama yapılmış ise soğuk damganın mutlaka belirgin olması gerekmektedir.

Batum gezisi için Türk vatandaşlarına uygulanan pasaport muafiyeti sayesinde TC Kimlikleri ile geçişler sağlanmaktadır. Ehliyet ve diğer kimlik kartları ile geçişler yapılamaz. Nüfus cüzdanları yıpranmamış olmalı ve 2010 yılından önce alınmış ise yenilenmelidir. Anne ve Baba ile birlikte seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin Batum'a geçişleri için Noterden onaylı Muvafakatname almaları gerekmektedir. Bebek ve çocuk misafirlerimizin kimliklerinde fotoğraf olması, Gürcistan hükümeti tarafından zorunlu kılınmıştır.

Kimliklerdeki deformasyona bağlı Gürcistan sınır geçişinde yaşanacak problemlerden acentamız sorumlu değildir. Gürcistan Bebekler, Çocuklar dâhil kimliklerde Fotoğraf talep etmektedir. ( Fotoğraf olması zorunludur.)

Yeni kimliğe başvurmuş olan misafirlerimiz, eski kimlikleri yanlarında dahi olsa kendilerine verilen geçici belge ile yurtdşına çıkış yapamaz.

Vatandaşlarımız pasaport ile çıkış yapabilirler.

Yurt dışından Türkiye'ye pasaportla giriş yapmış olan yabancı misafirlerin Gürcistan'a gidip Türkiye'ye dönebilmesi için Türkiye'ye çoklu ( multiple ) vize girişi almış olmaları gerekir. Ayrıca Gürcistan'ın pasaportların ya da kimliklerin ait olduğu ülkelerle olan vize protokolüne göre Vizeli/Vizesiz geçiş sağlanacaktır. KKTC vatandaşlarının Türkiye'ye giriş yaparken TC kimliklerini kullanarak girmeleri doğrultusunda Gürcistan'a TC kimlikleriyle girebileceklerdir. Avrupa Birliği pasaportuyla Türkiye'ye giriş yapan KKTC vatandaşları da Türkiye'ye dönebilmek için Çoklu ( multiple ) vize almış olmaları gerekir.

Kalınacak yayla otelleri Bungalov ve standart yayla oteli yapısına sahip olup bungalov veya otel bölümündeki konaklamalar otel tarafından belirlenir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur.

Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır.

Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme YETKİLİMİZ tarafından yapılacaktır.

Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur.

Öğle ve Akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.

ÖNEMLİ NOTLAR

Paket Fiyatlarımız Otel, Ulaşım ve Panaromik Çevre gezilerini kapsamaktadır. Bu paketimizde Rehbelik Hizmeti ücrete dâhil değildir.

Program zamanlamasında(gün içerisinde gezilecek vizit noktalarının sırasında ve ya günler arasında) Hava Durumu, Yol Durumu vb. gibi nedenlerle yetkilimiz gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin yetkilimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acentamız kesinlikle sorumlu değildir.

Tur programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. ' Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz yetkilimiz tarafından şehre girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına ve ya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. '

Ek Hizmet Bedelleri Paket(Ulaşım ve konaklama) fiyatın üstüne eklenerek total bir paket halinde taksitlendirilebilir. İndirimli statüsünde olan misafirlerimiz bu bedeli indirimli öderler.

Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.

Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (Rotasyon) olmaktadır. Kısa Turlarımızda Rotasyon uygulanmaz. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk yetkilimiz ve yardımcısına aittir.

Turumuz;ulaşım, konaklama ve panaromikl çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez.

Kullanılmayan ulaşım, konaklama, panaromik çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

Uçaklı Turlarımızda; Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal Sigortaları Uçak ulaşımını kapsamaz.

Uçaklı Turlarımızda kademeli fiyat sistemi mevcuttur. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. (Uçaklı tur programlarında 'ekonomik sınıf' kullanılmaktadır.)

Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar BONJO TUR da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Bonjo Tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 25 Kişidir.

En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. 12.10.2017

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur. '

Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

DAHİL OLANLAR:
Onur Havayolları tarife seferi ile İSTANBUL-TRABZON-İSTANBUL uçak bileti
Havalimanı vergileri ve hizmet bedelleri
3 gece oda kahvaltı konaklama
Alan-Otel-Alan Transferleri
Programda belirtilen panoramik çevre gezileri

HARİÇ OLANLAR:
Yurtdışı çıkış harcı
Her türlü otel extraları ve kişisel harcamalar
Extra turlar
Müze ve ören yerleri girişleri
Öğle ve Akşam yemekleri
Rehberlik hizmeti

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#194
LOKASYON:
BATUM (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak    Otobüs    Minibüs, Van   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 493,10 TL 986,20 TL
3 331,71 TL 995,13 TL
4 250,99 TL 1003,96 TL
6 170,29 TL 1021,73 TL
9 115,50 TL 1039,49 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

İLETİŞİM

info@bonjotur.com
0850 255 19 53
Kocatepe Mah. Recep Paşa Cad. No:12 Edes Apt. K:2 D:8
    Taksim Beyoğlu
7536
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.