KAYIT    İLETİŞİM

Ankara Çıkışlı Kapadokya Turu 1 Gece 2 Gün

  • Ankara Çıkışlı Kapadokya Turu 1 Gece 2 Gün: Ankara Çıkışlı Kapadokya Turu 1 Gece 2 Gün
  • Ankara Çıkışlı Kapadokya Turu 1 Gece 2 Gün: Ankara Çıkışlı Kapadokya Turu 1 Gece 2 Gün
  • Ankara Çıkışlı Kapadokya Turu 1 Gece 2 Gün: Ankara Çıkışlı Kapadokya Turu 1 Gece 2 Gün
  • Ankara Çıkışlı Kapadokya Turu 1 Gece 2 Gün: Ankara Çıkışlı Kapadokya Turu 1 Gece 2 Gün
  • Ankara Çıkışlı Kapadokya Turu 1 Gece 2 Gün: Ankara Çıkışlı Kapadokya Turu 1 Gece 2 Gün
Ankara Çıkışlı Kapadokya Turu 1 Gece 2 Gün

Ankara Çıkışlı Kapadokya Turu 1 Gece 2 Gün

Ankara Çıkışlı 1 Gece 2 Gün Kapadokya Turu 429TL

Her Cumartesi  Kalkış Pazar Akşamı Dönüş

Avanos, Ürgüp, Ihlara Vadisi, Göreme, Hacı Bektaş -ı Veli, Derinkuyu, Tuz Gölü

Düş ve Gerçeğin Buluşma Noktası ve Tanrı Kapadokya'yı Yarattı.

Kalkış Yerleri Ve Saatleri

04.30 Ankara Söğüt özü Ulusoy tesisleri önü ( Armada Avm Karşısı ) olarak Belirlenen noktalardan siz değerli katılımcıları alarak Kapadokya ya doğru hareket ediyoruz.

Tur Programı:

1.Gün Cuma: Bölgeye Hareket

Belirlenen noktalardan belirlenen saatlerde hareketle rehberimizin anlatımları ve araç içi ikramlar eşliğinde 8 saatlik yolculuk sonrası bölgeye varıyoruz.

2.Gün Cumartesi Ihlara Vadisi – Derinkuyu Yeraltı Şehri – Paşa Bağları – Dereli vadi – Üç Güzeller Peri Bacaları  – Çanak – Çömlek Atölyesi – Ürgüp – Avanos – Güvercinlik Vadisi – Panaromik Tuz Gölü

Bölgeye varışımız ardından serbest kahvaltı sonrası, Tuz Gölü’nü panoramik olarak görüyoruz. Kapadokya’da ilk durağımız Melendiz Irmağının oluşturduğu, içerisinde güvercinlikler ve kaya kiliselerininde bulunduğu 14 km uzunluğundaki Ihlara Vadisi olacak. Ihlara Vadisi içinde yapacağımız yürüyüş esnasında Ağaçaltı Kilisesi ve Yılanlı Kiliseyi de görüyoruz. İkinci durağımız; düşman baskınlarından kaçan binlerce kişinin, aylarca yaşayabileceği bir mühendislik harikası olan Derinkuyu Yeraltı Şehri olacak. (Kaymaklı Yeraltı Şehri veya Özkonak Yeraltı Şehri). İnsanların yerin altında yaptıkları bu ilginç şehri gezerken hayranlığınızı gizleyemeyeceksiniz. Yeraltı kentinin hemen ardından Uçhisar istikametine doğru yol alıyoruz. Güvercinlik Vadisini ve Uçhisar Kalesi’nin fotoğrafını çekip öğle yemeğimiz için kaya oyma bir mekâna varıyoruz. Burada Kapadokya’nın meşhur pastırmalı kuru fasulyesini ve testi kebabını tatma imkânı buluyoruz. Otantik mekânda alacağımız yemeğin ardından çanak-çömleği ile meşhur Avanos’a gidiyoruz. Avanos’ta Kızılırmak’ı görüp, Kızılırmak’ın çamurundan yapılan çanak-çömleklere dair bilgi alıyoruz. Sonrasında çok başlı peribacalarının en güzel örneklerini göreceğiniz Paşabağ’da (Keşişler Vadisi) fotoğraf molası veriyoruz. Paşabağ’da peribacaları arasında dolaşıp fotoğraflar çektikten sonra ilginç peribacası oluşumlarını içerisinde barındıran, adını da deve şeklindeki peribacasından alan Develi Vadi (Dervent Vadisi) gezisini yapıyoruz. Ürgüp içinde yapacağımız panoramik tur sonrası Asmalı Konağı da dışardan görüp Şarap Mahzenlerini ve Kapadokya’nın lezzetli şaraplarını tatma imkânı buluyoruz. Günün sonunda ise Şapkalı Peribacalarının ve Kapadokya’nın simgesi olan Üç Güzeller Peribacalarını görüyoruz. Gezilerimizin bitiminde otelimize yerleşiyoruz. Zamanın kısıtlılığı ve programdaki yoğunluk nedeniyle otele akşam 17.30 civarı girilecektir. Bu nedenle kıymetli konuklarımızın bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Dileyenler ile yemek sonrası bu turun olmazsa olmazlarından, yöreye özgü Türk Gecesi’ne gidiyoruz. (Ekstra 65 TL). Dileyen misafirlerimiz otelimizin SPA alanlarından ücretsiz olarak faydalanabilir.

Sabah Kahvaltısı: Bölgede Serbest Zaman

Öğle Yemeği: Bölgede Serbest Zaman  

Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe Olarak Sunulacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Konaklama:Yarım Pansiyon 1 Gece konaklama

Rota: İstanbul – Bolu (255 km) Bolu - Aksaray (415 km) Aksaray – Nevşehir (80 km) Bölge İçi Gezileri (70 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 820Km

Otele Giriş Saati:19:00

2.Gün Pazar Balon Turu – Atv Turu - Asmalı Konak - Göreme Açık Hava Müzesi – Taş Atölyesi – Kaya Kiliseleri  – Hacı Bektaş-İ Veli Türbesi Ve Müzesi

Sabah otelde alacağımız kahvaltı öncesi (Balon Turu veya Atv Turu Ekstra Dileyen Misafirlerimiz Katılabilir)açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında valizlerimizle birlikte otelden ayrılıyoruz. İlk olarak Onyx Taş Atölyesine gidip taşların özellikleri ve işlenişlerine dair bilgiler alacağız. Onyx Taş Atölyesinden sonra eski adı Korama olan Göreme Vadisi içindeki Göreme Açık Hava Müzesi’ni geziyoruz. Kaya kiliseleri (Elmalı, Yılanlı, Çarıklı Kiliseleri), yemekhane, mutfak, kiler ve İncil’in baştan sona resmedildiği Tokalı Kilisesi müzede göreceğimiz yerler arasında olacak. Göreme Açık Hava Müzesi gezisinin ardından Horasan’da dünyaya gelen,13.yy’dan bugüne evrensel görüşleriyle her kesimi kucaklayan, Yeniçerilerin de Piri, Hacıbektaş-ı Veli’nin Türbesinin bulunduğu Hacıbektaş ilçesine gidiyoruz. Hacı Bektaş-i Veli Müzesinde; Balım Sultan Türbesi, Güvenç Abdal Türbesi, Hacı Bektaş-i Veli Türbesi, Kırklar Meydanı, Pir Evi, Üçüncü Avlu, Kiler Evi, Meydan Evi, Meydan Evi Camii, Aş Evi, İkinci Avlu (Dergâh Avlusu), Birinci Avlu’yu (Nadar Avlusu) gezip İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz. Ankara - Bolu güzergâhında yol alarak akşam saatlerinde diğer turlarımızda tekrar görüşmek üzere siz sayın misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Olup Açık Büfe Olarak Sunulacaktır (Tur Ücretine Dahildir)

Otele Çıkış Saati:09.00

Öğle Yemeği: Bölgede Serbest Zaman 

Rota: Şehir içi gezileri (50 km)  Bölge – İstanbul (705km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe:755 Km

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

Lüks Otobüsler İle Ulaşım

1 Gece Yarım Pansiyon konaklama

Spa Alanlarından Ücretsiz Faydalanma

Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

Otopark Ücretleri

Çevre Gezileri

Bonjo Tur Asistanlık Bedeli

Bonjo Tur Seyahat Sigortası Paketi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

Kişisel Harcamalarınız

Müze Ören Yeri Girişleri

Yarım Pansiyonun Dışında Kalan Yemekler

Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

Müze Kart Ücreti (Turlarımızda 40TL Karşılığında Müze Kart Verilmektedir Bu Kart Sizde Kalacak Olup 1 Yıl Boyunca Tüm Müzelerde Geçerli Olacaktır)

Tur Tarihleri: 18 Şubat 2018 / 30 Aralık 2018 Tarihleri Arasında Her Cuma Gecesi Kalkış 

Genel Detaylar

Rezervasyon ve bilgilendirme için 0850 346 51 00 ve 0544 346 51 00 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Tur ücreti; üç veya iki kişilik odada kişi başı fiyatıdır

Tek kişi katılmak isteyen misafirlerimiz 50 TL tek kişilik oda farkı ödemekle yükümlüdür

1 Gece Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 12 olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir.

Turumuzda 0/06 Yaş çocuklar koltuk talep edilmediği sürece ücretsizdir, koltuk talep edilirse 179TL ödemekle yükümlüdür.  06/11.99 yaş çocuklar için 239TL ödemekle yükümlüdür.

Özel dönemlerde geçerli değildir.

İptal  -   İade Detayları

Satın aldığınız turu iptal ettirmek yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 72 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon esnasında yapılır dışında kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti bu tur için 25 TL Olmaktadır. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz gerekmektedir. Turlarımız minumum12 kişi katılım olması halinde kesin kalkışlıdır. Mücbir sebepler veya Turumuzun 12 kişi altında kalması durumunda acenta turu en yakın tarihe erteleme hakkını saklı tutar. Tarih uygunlugu olmayan misafirler turlarını veya acentanın duzenlediği eş değer turları bir yıl boyunca açık tarih şeklinde kullanabilir. İptal iade sigortası dışında da kesinlikle iade yapılmaz.Rezervasyon yapan tüm misafirler bu turun kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

       Rezervasyon Detayları

A - Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

B-İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

B - Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt onay mesajınızı tur bitimine kadar saklamanız zorunludur. 

C - Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Bonjo Tur Sorumlu tutulamaz.

   

     Ulaşım Detayları

Turlarımızda ulaşımın sağlandığı araçlar kişi sayısına göre belirlenmektedir. Araçlarımız turizm taşıma belgeli konforun en üst seviyede tutulduğu araçlardır.

Ulaşımda ön sırada, arka sırada, cam tarafı, koridor tarafı veya kapı yakını şeklinde koltuk garantisi verilmemektedir.

Ulaşımda rezervasyonu birlikte alınan misafirlerimizin koltukları yan yana verilmektedir.

     Fiyatlandırma

Tur Fiyatımız net olarak verilir sonrasında ek bedel vs. hiçbir ücret çıkarılmamaktadır.

Bayram döneminde yoğunlukta dolayı bölgede olan fiyat artışlarına dolayı fiyatlarımıza 20 TL Bayram Farkı Eklenir.

     Tur Programı Detayları

Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

Turumuzda gezilecek yerlerde yolun kapanması, restorasyon vs. durumlarda acente sorumlu değildir.


DAHİL OLANLAR:
Lüks Otobüsler İle Ulaşım
1 Gece Yarım Pansiyon konaklama
Spa Alanlarından Ücretsiz Faydalanma
Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
Otopark Ücretleri
Çevre Gezileri
Bonjo Tur Asistanlık Bedeli
Bonjo Tur Seyahat Sigortası Paketi


HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalarınız
Müze Ören Yeri Girişleri
Yarım Pansiyonun Dışında Kalan Yemekler
Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
Müze Kart Ücreti (Turlarımızda 40TL Karşılığında Müze Kart Verilmektedir Bu Kart Sizde Kalacak Olup 1 Yıl Boyunca Tüm Müzelerde Geçerli Olacaktır)


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#122
LOKASYON:
Kapadokya (Ankara çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 222,67 TL 445,34 TL
3 149,79 TL 449,38 TL
4 113,34 TL 453,37 TL
6 76,90 TL 461,39 TL
9 52,16 TL 469,41 TL
Cardfinans:
TaksitAylıkToplam
2 214,50 TL 429,00 TL
3 143,00 TL 429,00 TL
4 107,25 TL 429,00 TL
6 71,50 TL 429,00 TL
9 47,67 TL 429,00 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

İLETİŞİM

info@bonjotur.com
0850 255 19 53
Kocatepe Mah. Recep Paşa Cad. No:12 Edes Apt. K:2 D:8
    Taksim Beyoğlu
7536
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.