KAYIT    İLETİŞİM
  • DOĞU VAN GÖLÜ EKSPRESİ TURU: Doğu Van Gölü Ekspresi Turu / Tren Gidiş Uçak Dönüş
  • DOĞU VAN GÖLÜ EKSPRESİ TURU: Doğu Van Gölü Ekspresi Turu / Tren Gidiş Uçak Dönüş
  • DOĞU VAN GÖLÜ EKSPRESİ TURU: Doğu Van Gölü Ekspresi Turu / Tren Gidiş Uçak Dönüş
  • DOĞU VAN GÖLÜ EKSPRESİ TURU: Doğu Van Gölü Ekspresi Turu / Tren Gidiş Uçak Dönüş
  • DOĞU VAN GÖLÜ EKSPRESİ TURU: Doğu Van Gölü Ekspresi Turu / Tren Gidiş Uçak Dönüş
  • DOĞU VAN GÖLÜ EKSPRESİ TURU: Doğu Van Gölü Ekspresi Turu / Tren Gidiş Uçak Dönüş
Doğu Van Gölü Ekspresi Turu / Tren Gidiş Uçak Dönüş

Doğu Van Gölü Ekspresi Turu / Tren Gidiş Uçak Dönüş

DOĞU VAN GÖLÜ EKSPRESİ TURU

4 GECE 5 GÜN

YALNIZCA 2499 TL

TREN GİDİŞ - UÇAK DÖNÜŞ

AKDAMAR-VAN GÖLÜ-ANİ HARABELERİ - ÇILDIR GÖLÜ - SARIKAMIŞ - KAYAK MERKEZİ - KARS

Tur Hareket Detayları: (Doğu Van Gölü Ekspresi Treni)

Tur Hareket Detayları: (Güney Kurtalan Ekspresi Treni)

Tur Tarihleri:

İstanbul Kalkış Yerleri Ve Saatleri

Beylikdüzü Migros Önü:      01:00

Bakırköy Doğtaş Önü:         01:30

Mecidiyeköy Mado Önü:      02:00

Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü: 02:30

Kartal Köprüsü: 02:45

Çayırova MC Donald’s: 03:00

İzmit Halk Evi Durağı: 03:15

Tur Programı:

1.Gün İstanbul – Ankaraya yolculuk

Seçeceğiniz periyota göre (Doğu Van Gölü Ekspresi Treni – Tatvan) veya (Güney Kurtalan Ekspresi-Kurtalan) turu için kalkış noktalarımızda tur yetkilimiz ile buluşuyoruz ve Ankara seyahati başlıyor. Yaklaşık 9 saat süren yolcuğumuzun ardından saat 10:00 gibi Ankara'ya varmış oluyoruz. Ankara Garı'ndan   Ekspres trenimize  biniyor ve  yataklı vagondaki kompartımanlarına yerleşiyoruz. Saat 10:55 hareketle Anadolu coğrafyasında uzun ve güzel bir tren yolculuğuna başlıyoruz. Akşam yemeği serbest olarak Tren Yemekli vagonunda alınacaktır. Konaklama trende yataklı kompartımanda.

2.Gün Doğu  Van Gölü Ekspresi / Güney Kurtalan Ekspresi  ile Ankara - Van Seyahati 

Saat 12:02’ye (Güney Kurtalan Ekspresi için varış 10:42) kadar  trende yolculuk ediyoruz ve kısa durak molaları ve yolculuğumuz boyunca camdan görüp fotoğraf çekebileceğimiz eşsiz manzara keyfi ile yolculuğumuza devam ediyoruz.Tren yolculuğumuz  sonlandırıldıktan sonra ; Van denince ilk akla gelen yapı olan Akdamar Adası ve kilisesi var sırada. Ülkemizin en büyük gölüne bölge insanı ‘deniz’ der. Üzerinde yapacağımız yarım saatlik tekne yolculuğuyla ulaşacağımız Akdamar Adası’nın ve Kilisesi’nin kavuşamayan âşıklarının hüzünlü hikâyesini dinledikten ve Kral Gagik’in muhteşem kilisesinin tarihini öğrendikten sonra öğle yemeğimizi Van ‘Denizi’ kıyısında alacağız. Dileyenler Van’a özgü inci kefalinin tadına bakabilirler. Ardından Van merkeze dönerek Van Kalesi gezimizi gerçekleştiriyoruz. Göl kıyısında muhteşem bir manzaraya ev sahipliği yapan Van Kalesi içerisinde Urartular’a ait birçok yapının yanı sıra çözümlemeleri yapılmış anıtsal Urartu yazıtlarını da görme imkanı bulacağız. Rehberimizin anlatımları sonrası Van Kalesinde serbest zamanımızda birçok hatıra fotoğrafı çekme ve bu görkemli manzaranın keyfini çıkarma fırsatımız olacak. Akşam saatlerinde programımızı sonlanıyor ve  Van da buunan otelimize dönüş yapıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Trende Serbest (Tur Ücretine Dahil Değildir)

Öğle Yemeği: Van Gölü Kenarında (Tur Ücretine Dahil Değildir.)

Akşam Yemeği: Otelimizde Sunulacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

3.Gün Sarıkamış - Kayak Merkezi - Kars Merkez Turu

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltının ardından Erminestan sınırına geçiyor ve tam bu sınır üzerinde oldukça önemli bir geçmişe sahip olan, bölgenin en önemli yerleşim alanı, günümüzde terkedilmiş vaziyette bulunan Ani haraberine gidiyoruz. Kar altında daha etkileyici olan Ani yi dolaşıyoruz. Ani de göreceğimiz başlıca eserler ;Surlar ve Aslanlı Kapı Manucehr Camii, Aziz Gregor Kilisesi, Surp Kirkor Kilisesi, Keçel Kilise, Büyük Katedral olacak. Gezintimizin ardından kısa bir serbest zaman veriyor ve Ani Haraberlerinden ayrılarak Çıldır Gölüne ulaşmak üzere hareket ediyoruz. Yolculuğumuz sırasında peynir yapımıyla ünlenen Malakan Köyü olan Yalınçayır Köyünü Panaromik olarak gördükten sonra Çıldır gölüne Ulaşıyoruz. İlk olarak öğlen yemeği molamızı veriyor ardından göl çevresinde keyifli bir gezintinin ardından fotoğraf molası veriyoruz. Çıldır gölü kış mevsiminde donan bir göl olmasına karşın buzu kırıp balık tutan balıkçılar oldukça ilginç bir manzara sergilemekte. Buzun uygun olması durumunda kızakla göl çevresinde turlamak da mümkün olabilir. Çıldırgölü çevresini keşfederek geçecek günümüz hava kararmasıyla sonlandırıp otelimize geri dönüş yapıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde (Tur Ücretine Dahildir)

Öğle Yemeği: Çıldırgölünde Serbest Zaman (Tur Ücretine Dahil Değildir.)

Akşam Yemeği: Otelimizde Sunulacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

4.Gün Ani Harebeleri - Çıldır Gölü Turu

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltının ardından Sarıkamış'a hareket ediyoruz. İlk olarak Şehirler Anıtını ziyaret ettikten sonra Sarıkamış'da Katerina Köşkünü Panoramik olarak görüyoruz. Sarıkamış denilince ilk akla gelen kayak merkezinde doyasıya vakit geçirmeniz için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Kars'a geri dönüşe geçiyor ve Kars merkezde yapacağımız gezintiye başlıyoruz; Bu bölümde geniş sokakları, planlı yerleşme, Ruslardan kalan binaları, kentin tarihi yapıları, Rus işgali sırasında yapılan ve hala kullanılmakta olan binaların bir kısmını panoramik olarak göreceğiz Vali Konağı ve civarındaki taş binalar, Ortodoks Kilisesi (Merkez Camii), Demir Köprü, İsmet Paşa İlköğretim Okulu, Hekim Evi (Opera Binası), Fevzi Paşa İlköğretim Okulu, Alexander Nevski Kilisesi (Fethiye Cami), Kars Kalesi, Tren Garı, Kars Kalesi, Taş Köprü, 12 havariler kilisesi, Kars Müzesi gezeceğimiz yerler olacaktır. Akşam saatlerinde programımızı sonlanıyor ve otelimize dönüş yapıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde (Tur Ücretine Dahildir)

Öğle Yemeği: Serbest Zaman (Tur Ücretine Dahil Değildir.)

Akşam Yemeği: Otelimizde Sunulacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

5.Gün Erzurum Şehir Turu ve Dönüş Seyahati

Otelimizde aldığımız kahvaltının ardından  araçlarımıza yerleşip Erzurum'a hareket ediyoruz.Alışveriş ve şehri gezebilmeniz için verilen serbest zamanın ardından  İstanbula dönüş hazırlıklarımızı tamamlayıp Erzurum Havaalanına geçiyoruz. Pegasus veya Anadolujet hava yolları ile Erzurum - İstanbul(Sabiha Gökçen)  uçak yolcuğumuz ardından akşam üzeri İstanbula varıyoruz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

Transfer Ücretleri

1 Gece   Ekspres Tren Yataklı Vagon

3 Gece Otel Konaklama

3 Akşam Yemeği

3 Sabah Kahvaltısı

Ekspres Tren Ücreti

Hava yolu uçuş Ücreti

Otopark Ücretleri

Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

Bonjo Tur Asistanlık Bedeli

Bonjo Tur Seyahat Sigortası Paketi

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

Kişisel Harcamalarınız

Yarım Pansiyonun Dışında Kalan Yemekler

Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

Müze Girişleri

Sarıkamış Kayak Merkezi Telesiyej Biniş Ücretleri

Çıldırgölü Kızaklı Fayton Turu

Trendeki Yiyecek ve İçecekler.

Genel Detaylar

Rezervasyon ve bilgilendirme için 0850 255 19 53 ve 0544 346 51 00 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Tur ücreti; üç veya iki kişilik odada kişi başı fiyatıdır

Tek kişi katılacak misafirlerin 700 tl single farkı ödemesi gerekmektedir.

Turumuzda 0/06 Yaş çocuklar  590 tl ,  07-12 yaş çocuklar için 1.290 TL ödemekle yükümlüdür.

İptal  -   İade Detayları

Satın aldığınız turu iptal ettirmek yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 72 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon esnasında yapılır dışında kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti bu tur için 100 TL Olmaktadır. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz gerekmektedir. Tularımız minimum 12 Kişi katılım olması halinde kesin kalkışlıdır mücbir sebepler veya turumuzun 12 kişi altında kalması durumunda Acenta turu en yakın tarihe erteleme hakkını saklı tutar. Tarih uygunluğu olmayan misafirler turlarını veya acentanın düzenlediği eş değer turları 1 yıl boyunca açık tarih şeklinde kullanabilir. İptal-İade sigortası alınmaması durumunda kesinlikle iade yapılmaz. Rezervasyon yapan tüm misafirler bu turun kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

       Rezervasyon Detayları

A - Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

B-İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

B - Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt onay mesajınızı tur bitimine kadar saklamanız zorunludur. 

C - Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Bonjo Tur Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında belirtilen otel bayram yoğunluğunun beklenenin üzerinde olması durumunda aynı standartlarda aynı konum özelliklerinde farklı bir oteller değişiklik gösterebilir. Böyle bir durumda Bonjo Tur tüm katılımcılarını tur öncesi bilgilendirir.

   

     Ulaşım Detayları

Turlarımızda ulaşımın sağlandığı araçlar kişi sayısına göre belirlenmektedir. Araçlarımız turizm taşıma belgeli konforun en üst seviyede tutulduğu araçlardır.

Ulaşımda ön sırada, arka sırada, cam tarafı, koridor tarafı veya kapı yakını şeklinde koltuk garantisi verilmemektedir.

Ulaşımda rezervasyonu birlikte alınan misafirlerimizin koltukları yan yana verilmektedir.

     Fiyatlandırma

Tur Fiyatımız net olarak verilir sonrasında ek bedel vs. hiçbir ücret çıkarılmamaktadır.

     Tur Programı Detayları

Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

Turumuzda gezilecek yerlerde yolun kapanması, restorasyon vs. durumlarda acente sorumlu değildir.


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#54
LOKASYON:
Van (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
3 Akşam Yemeği 3 Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Uçak    Otobüs    Tren   
BULUŞMA:
İstanbul Kalkış Yerleri Ve Saatleri Beylikdüzü Migros Önü:      01:00 Bakırköy Doğtaş Önü:         01:30 Mecidiyeköy Mado Önü:      02:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü: 02:30 Kartal Köprüsü: 02:45 Çayırova MC Donald’s: 03:00 İzmit Halk Evi Durağı: 03:15
BİTİŞ:
BİNİŞ YERLERİ
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 1297,11 TL 2594,21 TL
3 872,57 TL 2617,70 TL
4 660,24 TL 2640,94 TL
6 447,95 TL 2687,67 TL
9 303,82 TL 2734,41 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

2.499TL

5 Gün

en düşük kişi başı

BİZİ ARAYIN: 0850 255 19 53

İLETİŞİM

info@bonjotur.com
0850 255 19 53
Kocatepe Mah. Recep Paşa Cad. No:12 Edes Apt. K:2 D:8
    Taksim Beyoğlu
7536
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.