KAYIT    İLETİŞİM
  • GÜNÜBİRLİK ULUDAĞ CUMALIKIZIK TURU: GÜNÜBİRLİK ULUDAĞ CUMALIKIZIK TURU
  • GÜNÜBİRLİK ULUDAĞ CUMALIKIZIK TURU: GÜNÜBİRLİK ULUDAĞ CUMALIKIZIK TURU
  • GÜNÜBİRLİK ULUDAĞ CUMALIKIZIK TURU: GÜNÜBİRLİK ULUDAĞ CUMALIKIZIK TURU
  • GÜNÜBİRLİK ULUDAĞ CUMALIKIZIK TURU: GÜNÜBİRLİK ULUDAĞ CUMALIKIZIK TURU
  • GÜNÜBİRLİK ULUDAĞ CUMALIKIZIK TURU: GÜNÜBİRLİK ULUDAĞ CUMALIKIZIK TURU
  • GÜNÜBİRLİK ULUDAĞ CUMALIKIZIK TURU: GÜNÜBİRLİK ULUDAĞ CUMALIKIZIK TURU
  • GÜNÜBİRLİK ULUDAĞ CUMALIKIZIK TURU: GÜNÜBİRLİK ULUDAĞ CUMALIKIZIK TURU
GÜNÜBİRLİK ULUDAĞ CUMALIKIZIK TURU

GÜNÜBİRLİK ULUDAĞ - CUMALIKIZIK TURU

GÜNÜBİRLİK ULUDAĞ CUMALIKIZIK TURU

HER GÜN KALKIŞLI

YALNIZCA 159 TL

Beyaza bürünmüş bir doğada ;

 Kar keyfini kar topu oynayarak,kayak yaparak ,

veya şömine başında kahvenizi yudumlayarak muhteşem kar manzarasını izlemeye ne dersiniz ?

GİDİŞ DÖNÜŞ ULAŞIM 

SABAH KÖY KAHVALTISI 

ÖĞLE YEMEĞİ ULUDAĞ'DA BARBEKÜ KEYFİ ( SUCUK EKMEK MENÜ )


 

ARAÇ KALKIŞ NOKTALARI

06.00 -- Beylikdüzü Migros

06.30 -- İncirli Dilek Pastanesi Önü

07.00 -- Mecidiyeköy Mado Pastanesi Önü

07.30 -- Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

07.45 -- Kartal Köprüsü

09.00 -- Yalova Özdilek 

1.Gün

Belirtilen Buluşma Noktalarından Siz Değerli Bonjo Tur Misafirlerimiz İle Buluştuktan Sonra İlk Başlangıcımız Restoran’a Alacağımız Zengin Kahvaltı Sonrasında durağımız Unesco Tarafından Koruma Altına Alınmış Yaşayan Müze Olma Özelliğinde Olan Birçok Filme Ev Sahipliği Yapan Cumalı Kızık Köyü’ne Hareket Ediyoruz. Rehberimizin Burada Yapacağı Bilgilendirme Sonrasında Konuk Evi, Sanat Evi, Çoban Evi, Etnografya Müzesi'ni Gezip Dünyanın En Dar Aralığı Olan Cin Aralığından Geçmeyi Deneyeceğiz.

Bir sonraki durağımız, Uludağ'a hareket ediyoruz. Rehberimizin vereceği serbest zamanınızda kayak yapabilir , şömine başında kahve içebilir , veya bölgedeki Caferlerde vakit geçirebilirsiniz. Bu güzel bölgeden akşam 16:30 17:00 arası liftlerin açık olma durumuna göre ruhumuzu burada bırakarak İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde İmam Aslan Dinlenme tesislerinde akşam yemeği molası veriyoruz.(yemek ekstra). Siz sayın misafirlerimizi almış olduğumuz noktalarında bırakarak bir sonraki Bonjotur turunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

Gidiş-Dönüş Otobüs İle Ulaşım

Milli Park Giriş Ücreti

Öğlen Yemeği ( Barbekü sucuk ekmek menü )

Sabah Restaurant’a Zengin Kahvaltı

Rehberlik Hizmeti

» FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Tüm Şahsi Harcamalar

Ski Pass Ücreti

Kayak Ekipmanları

Kayak Takımı Günlük 30TL

Kayak Kıyafetleri Alt Üst Günlük  30 TL

Board Kirası Günlük 35 TL

» SKİPASS BİLGİLERİ

TEK KART SİSTEMİNE DAHİL OLAN LİFTLER:

*Maden Telesiyej

*Beden Terbiyesi Teleski

*Ağaoğlu Kuşaklı Telekski

*Kırkgözler Teleski

*Monte Baia Teleski

*Karinna Teleski

*Kartanesi Teleski

*Mandıra Teleski

*Ağaoğlu Gondola

*Grand İtalyan Teleski

*Ağaoğlu Belvü Teleski

*Alkoçlar Teleski

*Beceren Teleski 1

*Beceren Teleski 2

*Ağaoğlu Fahri Telesiyej

SKİ PASS ÜCRETLERİ

1 Günlük Çıkış :120 TL

2 Günlük Çıkış :210 TL

3 Günlük Çıkış : 280 TL

4 Günlük Çıkış :320 TL

5 Günlük Çıkış : 360 TL

İptal  -   İade Detayları

Satın aldığınız turu iptal ettirmek yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 72 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon esnasında yapılır dışında kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti bu tur için 15 TL Olmaktadır. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz gerekmektedir. Turlarımız minumum12 kişi katılım olması halinde kesin kalkışlıdır. Mücbir sebepler veya Turumuzun 12 kişi altında kalması durumunda acenta turu en yakın tarihe erteleme hakkını saklı tutar. Tarih uygunluğu olmayan misafirler turlarını veya acentanın duzenlediği eş değer turları bir yıl boyunca açık tarih şeklinde kullanabilir. İptal iade sigortası dışında da kesinlikle iade yapılmaz. Rezervasyon yapan tüm misafirler bu turun kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Rezervasyon Detayları

A - Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

B-İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

B - Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt onay mesajınızı tur bitimine kadar saklamanız zorunludur. 

C - Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Bonjo Tur Sorumlu tutulamaz.

ÖNEMLİ DETAYLAR

* Bu turda Müze kart verilmemektedir.

* Turlarımız, Tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15-29 kişi arası lüks küçük otobüs (midibas), 29 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik özel Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.

* Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, ön veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir

Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

* Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile, gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

2020 Yılı Ski Pass Ücretleri

4 Saatlik Çıkış:        100 TL

1 Günlük Çıkış:       165 TL

2 Günlük Çıkış:        285 TL

2,5 Günlük Çıkış:     330 TL

4 Günlük Çıkış:        440 TL

5 Günlük Çıkış:        495 TL

 Kayak Ekipmanları 

Günlük Kayak Takımı:               50 TL

Günlük Kayak Kıyafetleri Üst:  30 TL

Günlük Kayak Kıyafetleri Alt :  30 TL

Günlük Board:                            60 TL

Günlük Kızak:                             30 TL


DAHİL OLANLAR:
Gidiş-Dönüş Otobüs İle Ulaşım
Milli Park Giriş Ücreti
Öğlen Yemeği ( Barbekü sucuk ekmek menü )
Sabah Restaurant’a Zengin Kahvaltı
Rehberlik HizmetiHARİÇ OLANLAR:
Tüm Şahsi Harcamalar
Ski Pass Ücreti
Kayak Ekipmanları
Kayak Takımı Günlük 30TL
Kayak Kıyafetleri Alt Üst Günlük  30 TL
Board Kirası Günlük 35 TL


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#24
LOKASYON:
Uludağ (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
SABAH KAHVALTISI-ÖĞLE YEMEĞİ
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
06.00 -- Beylikdüzü Migros 06.30 -- İncirli Dilek Pastanesi Önü 07.00 -- Mecidiyeköy Mado Pastanesi Önü 07.30 -- Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 07.45 -- Kartal Köprüsü 09.00 -- Yalova Özdilek 
BİTİŞ:
BİNİŞ YERLERİ
İPTAL POLİTİKASI:
Tur programında farklı bir uygulama belirtilmemiş ise, turun son başvuru tarihine kadar ya da daha erken şirketimize bildirilen yurt içi turların iptallerinde Son başvuru tarihinden sonra ve turun başlama tarihinden 15 gün öncesine yapılan iptallerde, yurt içi tur ücretinin uçuş giderleri hariç kısmının % 75’i geri ödenir Turun başlama tarihine 14 – 7 Gün kala yapılan iptallerde yurt içi tur ücretinin uçuş giderleri hariç kısmının % 50’si geri ödenir Turun başlama tarihine 6 – 1 gün kala yapılan iptallerde ve turun kaçırılması durumunda yurtiçi turlarda geri ödeme yapılmaz Her türlü tur iptal durumunda olduğu gibi, tur bedelinin uçuş ve diğer toplu ulaşım giderlerine ait kısmı ile ilgili geri ödemelerde, ilgili havayolu ve ulaştırma şirketinin kuralları uygulanır. Programlarımızda fiyatlandırmalar sırasında ön koşul olarak belirttiği en az katılımı sağlanamadığı takdirde turu iptal etme, geziyi tur lideri olmaksızın organize etme veya doğabilecek fiyat artışlarını doğrudan katılımcıya yansıtma ya da teklif etme hakkımız saklıdır. Tur programında bildirilen, güzergâh, ulaşım araçları ve konaklama merkezlerinde yolcuya haber vermek şartıyla tur başlama tarihinden önce değişiklik yapabilir. Tur başlamadan önce olmak kaydıyla, hizmet alınan diğer kişi ve kuruluşlardan kaynaklanan ve elde olmayan/beklenmedik gelişmeler sonucu oluşmuş değişiklikler meydana gelirse, ilgili fiyat farklarını katılımcılardan talep etme hakkı saklıdır. Programda ve fiyatlarda oluşabilecek beklenmedik değişikliklerin yazılı olarak bildirilmesi ve iyi niyet çerçevesinde katılımcılara konunun tüm detaylarıyla bilgi verilmesi şirketimizin sorumluluğu altındadır. Bu amaçla gazete ilanı ya da gönderilecek mektup, e posta ve faks mesajları ( teyidine bakılmaksızın ) geçerli bildirim olarak kabul edilecektir. Turun fiyatında, tur başlamadan önce herhangi bir nedenle artış meydana gelirse, katılımcı tura katılımdan vazgeçebilir. Bu durumun artışın kendisine yazılı olarak bildirilmesinden sonraki 2 iki iş günü içinde şirketimize yazılı olarak bildirilmesi durumunda turu iptal etme ve ödediği tur ücretini, ( uçuş ve tarifeli her türlü sefere ait ulaşım giderleri kısmını hariç ) geri alma hakkına sahiptir. Ulaşım giderleri bu hizmetin alındığı firmanın iptal ve geri ödeme kurallarına tabidir. Elde olmayan nedenlerle de olsa meydana gelen program değişikliklerini kabul etmeyen katılımcılarına başka programlarından birini önermek ve bunda öncelik sağlamakla yükümlüdür. Bu seçeneklerin yolcuya uygun gelmemesi halinde ya ücret iadesi yapılır ya da ödeme katılımcının rızası ile bir başka tur İçin saklanır. Maliyet artışı kaynaklı iptallerde, eğer ödeme kredi kartı ile yapılmışsa ve kredi kartına online olarak geri ödeme yapılamıyorsa, tur ücretinde ya da kaparoda, sadece bankaya tarafımızdan ödenilen komisyon giderleri miktarıyla sınırlı kalmak koşuluyla kesinti yapılır. Nakit elden ödemelerde kesinti yapılamaz. Havalelerde sadece geri havale ücretleri varsa bu miktarı kadar kesinti yapılabilir Kendisinden kaynaklanmayan nedenle ya da yetersiz başvuru nedeniyle, gezinin şirketimiz tarafından son başvuru tarihinden önce iptali durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

TARİH VE FİYATLAR

159TL

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.

En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

BİZİ ARAYIN: 0850 255 19 53

İLETİŞİM

info@bonjotur.com
0850 255 19 53
Kocatepe Mah. Recep Paşa Cad. No:12 Edes Apt. K:2 D:8
    Taksim Beyoğlu
7536
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.