REZERVASYON İÇİN ARAYIN
0850 255 19 53
0544 346 51 01
0544 346 51 00

KONAKLAMALI FORM BACK OTEL KONAKLAMALI ULUDAĞ TURU

  • Bölge: BURSA
  • Tarihler: 02-12-2016 - 31-05-2017
  • Konaklama:
  • Gidiş - Dönüş: OTOBÜS
  • Gezilecek Yerler: uludağ
Eski Fiyat 249,00
Fiyat 179,00
İndirim%28

KONAKLAMALI FORM BACK OTEL KONAKLAMALI ULUDAĞ TURU

1 Gece 2 Gün Form Back Termal Otel Konaklamalı

Uludağ Turu

FORM BACK OTEL KONAKLAMALI ULUDAĞ TURU

HER GÜN KESİN KALKIŞLI

SÖMESTRE DÖNEMİ FİYAT FARKSIZ HERGÜN KESİN KALKIŞLI

SÖMESTRE DÖNEMİNDE 0-6 YAŞ ÇOCUK ÜCRETSİZ

 

ARAÇ KALKIŞ NOKTALARI

 

04:00 Beylikdüzü Migros

04:30 İncirli Boyner Önü 

05:00 Beşiktaş Yıldız Camii Önü 

05:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

05:40 Kartal Köprüsü Altı

06:00 Çayırova Mc Donald's Önü

 

1.GÜN:ULUDAĞ

 

Siz değerli misafirlerimizle araç içersindeki ikramlarımızla yaklaşık 2,30 saatlik yolculuğumuz ile Kayak Merkezimizin yer aldığı Uludağ’a varıyoruz.Rehberimiz sizleri anlaşmalı olduğumuz kayak evine yönlendirerek dileyen misafirlerimiz kayak veya board takımları alt üst elbise kiralayabilirler.Kayak evinde üstünüzü değiştirebileceğiniz kabinler ve eşyalarınızı saklayabileceğiniz dolaplar bulunmaktadır.

( Uludağ’da farklı kayak evlerinden alınabilecek kayak veya board takımlarının bozuk, arızalı, çıkması sonucu ortaya çıkabilecek ayak kırılması veya herhangi bir problemden dolayı acentamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.)

Kayak için yapılan hazırlıklarımız sonrası verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz sınırsız kayak keyfi yaşayabilir dileyen misafirlerimiz Telesiyeje binerek zirvede Uludağ’ın eşsiz manzarasını seyrederek yöreye özgü sıcak şarabın tadına bakabilirler. İsteyen misafirlerimiz bembeyaz karların üzerinde kartopu oynayıp bu güzel anları fotoğraflayabilirler. Akşam 16.30 17.00 arası liftlerin durumuna göre otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği otelimizde aldıktan sonra dileyen misafirlerimiz Otelimizin termal havuzlarından faydalanabilirler

 

2.GÜN: ULUDAĞ-İSTANBUL

 

Sabah açık büfe kahvaltımız sonrası Karların beyaza bürüdüğü bu güzel atmosferin içersinde keyifli dakikalar geçirmek üzere Uludağ’da güne başlıyoruz. Saat 17.00 ye kadar bölgede kayak yapıp serbest zamanımızın keyfini çıkartıyoruz. Daha sonrasında iki günlük kar keyfinden sonra İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir başka BONJO TUR organizasyonunda buluşmak üzere sizlere üzülerek veda ediiyoruz.

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

* Lüx otobüslerle ulaşım

* Otelde Yarım Pansiyon Konaklama                                            

* Gidiş-Dönüş araç içi ve alan rehberlik hizmeti                                               

* Araç içi ikramlar                    

* Park ücretleri

* Sabah Kahvaltı Paketi

*Termal Havuz Kullanımı

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYANLAR               :

 

 * Skipass ücretleri

* Kayak takımı ve elbiseleri Kiralama ücretleri

* Öğle Yemekleri

* Tüm yemeklerde Alınan İçecekler

* Kişisel harcamalar

 

ULUDAĞ GÜNLÜK KAYAK VEYA BOARD TAKIMI VE ELBİSE KİRALAMA BEDELLERİ   :

 

 * KAYAK TAKIMI GÜNLÜK  30 TL

* KAYAK KIYAFETLERİ ALT ÜST GÜNLÜK  30 TL

* BOARD KİRASI GÜNLÜK 35 TL

 

SKİ PASS BİLGİLERİ

TEK KART SİSTEMİNEDAHİL OLAN LİFTLER:

*Maden Telesiyej

*Beden Terbiyesi Teleski

*Ağaoğlu Kuşaklı Telekski

*Kırkgözler Teleski

*Monte Baia Teleski

*Karinna Teleski

*Kartanesi Teleski

*Mandıra Teleski

*Ağaoğlu Gondola

*Grand İtalyan Teleski

*Ağaoğlu Belvü Teleski

*Alkoçlar Teleski

*Beceren Teleski 1

*Beceren Teleski 2

*Ağaoğlu Fahri Telesiyej

 

SKİ PASS ÜCRETLERİ

Tek Çıkış : 10 TL

4 Saatlik Çıkış : 50 TL

1 Günlük Çıkış : 70 TL

1,5 Günlük Çıkış : 90 TL

2 Günlük Çıkış :120 TL

2,5 Günlük Çıkış : 150 TL

3 Günlük Çıkış :170 TL

4 Günlük Çıkış : 200 TL

5 Günlük Çıkış :230 TL

 

TAVSİYELERGezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabiki en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı yanınıza almayı unutmayınız.

 

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİTura çıkış gününden; 72 Saat (3 Gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz yüzde 100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. 1, 2 veya 3 gece konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişibaşı 20 TL dir. 4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişibaşı 30 TL dir.

 

Rezervasyon Detayları

 

A - Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

B-İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

B - Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt onay mesajınızı tur bitimine kadar saklamanız zorunludur. 

C - Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Bonjo Tur Sorumlu tutulamaz.

 

ÖNEMLİ DETAYLAR


* Bu turda Müze kart verilmemektedir.
* Çocuk İndirimleri 2 yetişkin yanında kaldığı takdirde geçerlidir. Tek bir çocuk için kullanılır.
* 0 – 6 yaş çocuklar otobüste koltuk almadıkları takdirde ücretsizdir.
* Turlarımız, Tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15-29 kişi arası lüks küçük otobüs (midibas), 29 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik özel Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.
* Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, ön veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir
* Acente, aynı standartta veya üst standartta olmak koşuluyla otel değiştirme hakkını saklı tutar.
* Üç kişilik odalarda üçüncü yatak diğer yataklar ile aynı standartlarda olmayabilir

NOT:  Bayram periyodunda 10 TL ' lik fiyat farkı uygulanır.

* Tek kişilik Konaklama yapacak olan misafirler acenteye 60 TL extra ödeme yapmaları gerekmektedir

* Fiyatlar Özel günler ve bayram dönemleri için geçerli değildir

 

İADE VE DEĞİŞİKLİK

 

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyecektir.

Tur programında yer alan güzergâh üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergâhta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar. Konaklamalı turlar ve da günübirlik turlar da 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergâhında, konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs, minibüs, midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir. Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda acente misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar.

* Turlarımız, Tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15-29 kişi arası lüks küçük otobüs (midibas) 29 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik özel Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.

* Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, ön veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir

* Acente, yeterli kişi sayısı oluşmadığı takdirde haber vermek koşulu ile turu iptal etme hakkını saklı tutar.

Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile, gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

 

Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)

• Mercedes Travego/Tourismo: 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

• Neoplan Cityliner/Tourliner: 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

 

• Mitsubishi Safir: 54+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

 

Midibüsler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)

• Isuzu Turkuaz: 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Minibüsler: (16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

• Vw Volt: 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

• Vw Volt El: 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

• Mercedes Sprinter: 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

• Mercedes Sprinter El: 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı