KAYIT    İLETİŞİM
  • KONYA ŞEB-İ ARUS ve KAPADOKYA TURU: KONYA ŞEB-İ ARUS ve KAPADOKYA TURU
  • KONYA ŞEB-İ ARUS ve KAPADOKYA TURU: KONYA ŞEB-İ ARUS ve KAPADOKYA TURU
  • KONYA ŞEB-İ ARUS ve KAPADOKYA TURU: KONYA ŞEB-İ ARUS ve KAPADOKYA TURU
  • KONYA ŞEB-İ ARUS ve KAPADOKYA TURU: KONYA ŞEB-İ ARUS ve KAPADOKYA TURU
  • KONYA ŞEB-İ ARUS ve KAPADOKYA TURU: KONYA ŞEB-İ ARUS ve KAPADOKYA TURU
  • KONYA ŞEB-İ ARUS ve KAPADOKYA TURU: KONYA ŞEB-İ ARUS ve KAPADOKYA TURU
  • KONYA ŞEB-İ ARUS ve KAPADOKYA TURU: KONYA ŞEB-İ ARUS ve KAPADOKYA TURU
  • KONYA ŞEB-İ ARUS ve KAPADOKYA TURU: KONYA ŞEB-İ ARUS ve KAPADOKYA TURU
KONYA ŞEB-İ ARUS ve KAPADOKYA TURU

KONYA ŞEB-İ ARUS ve KAPADOKYA TURU

1

6–8 ARALIK     13–15 ARALIK

YALNIZCA 549 TL

''Her Yerde Olmak Gibi Bir Duan Varsa, Gönüllere Gir;

Çünkü Sevenler, Sevdiklerini Gönüllerinde Taşırlar''

Hz. MEVLANA

1 GECE 2 GÜN

YALNIZCA 549 TL 

ERKEN REZERVASYON FIRSATI   ! ! !

Kalkış Yerleri Ve Saatleri :

21.30 Beylikdüzü Koçtaş Önü

22.00 İncirli Dilek Pastanesi Önü

22.30 Mecidiyeköy Mado Önü

23.00 Kadıköy Evlendirme dairesi onu

23.15 Kartal Köprüsü

23.30 Cayırova Mc donald’s önü

00.15 İzmit Halk Evi önü

04.30 Ankara Söğüt özü Ulusoy tesisleri önü ( Armada Avm Karşısı ) olarak Belirlenen noktalardan siz değerli katılımcıları alarak Konya ya doğru hareket ediyoruz.

1.GÜN :

KONYA  - MEVLANA TÜRBESİ - ŞEMS-İ TEBRİZİ TÜRBESİ - ALAADDİN CAMİİ - ÇİNİ ESERLER MÜZESİ - İNCE MİNARE - ŞEBİ ARUS TÖRENLERİ 

Belirtilen noktalarda buluşmanın ardından araç içi ikramlar eşliğinde Konya'ya doğru hareket ediyoruz.İlk olarak 1.Alaaddin Keykubat'ın tamamladığı Alaaddin tepesi üzerindeki Alaaddin Camii çevresinde otobüsle yapılan tur sonrası Anadolu Selçuklu devri çini işçiliğinde önemli yeri bulunan, Mevlana Celaleddin Rumi ile Hocası Şems-i Tebrizi'nin ders verdikleri Karatay Medresesi Çini Eserler Müzesini ziyaret ediyoruz.Turumuzun devamında Selçuklu Sultanlarından İzzettin Keykavus 2. devrinde Vezir Sahip Ata Fahreddin Ali tarafından hadis ilmi okutturulmak üzere yaptırılan İnce Minare Medresesini (Taş ve Ahşap Eserler Müzesi) ziyaret ediyoruz.Gezimizin devamında Mevlana Müzesinin hemen arkasında Üçler Türbesi ve 16 Dilimli Yeşil Kubbe ( Kubbe-i Hadra ),Selimiye Camii, Mevlana Hazretleri ve babası Sultan-ül Ulema Bahaddin Veled'in bulunduğu Mevlana Türbesi, Mevlevi Giysileri, Müzik Aletleri, Sofra Düzeni, Mevlevi Dergahı ; Mevlana'yı Mevlana yapan içindeki ışığı ateşleyen Şems-i Tebriz Türbesini ziyaret ettikten sonra bölgeye has imal edilmiş özel Mevlana Koleksiyonlarını görmek üzere aynı zamanda alışveriş yapma imkanı bulabileceğimiz koleksiyon mağazasına hareket ediyoruz.Buradaki verilen serbest zaman sonrası Kapadokya'da bulunan otelimize doğru hareket ediyoruz.Konaklama Otelimizde.

1.Ekstra Tur :

Halayhan'da Türk Gecesi ( Haydari, Rus Salatası, Mercimek Köftesi, Şakşuka, Beyaz Peynir, Turşu, Pembe Sultan, Sigara Böreği, Barbunya Pilaki, Kuruyemiş, Patlamış Mısır, Pilaki, Sınırsız Yerli Alkollü ve Alkolsüz İçecek seçenekleri bulunmaktadır. ekstra 65 TL 

Sabah Kahvaltısı : Baran Tesisleri'nde ekstra olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği : Meram Restaurant

Güzergah : İstanbul - Ankara ( 448 KM )  ANKARA - KONYA ( 262 KM ) KONYA - ÜRGÜP ( 243 KM )

2.GÜN

KAPADOKYA - GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ - UÇHİSAR - ÜÇGÜZELLER - HACI BEKTAŞ-I VELİ

Sabah Otelde alacağımız kahvaltının ardından otelimizden ayrılarak '' Güzel Atlar Diyarı '' diye adlandırdıkları Kapadokya bölgesine doğru  yol alıyoruz.Kapadokya'ya vardığımızda gezimize eski adı Korama olan Göreme Vadisi içindeki  Göreme Açık Hava Müzesi'ni gezerek başlıyoruz.Kaya Kiliseleri ( Elmalı, Yılanlı, Barbara Kiliseleri ) , yemekhane, mutfak, kiler ve İncil'in baştan sona resmedildiği Tokalı Kilise müzede göreceğimiz yerler arasındadır.Göreme Açık Hava Müzesi sonrasında Şapkalı Peribacalarının ve Kapadokya'nın simgesi olan Üç Güzeller Peribacalarını görüyoruz.Buradan Asmalı Konak dizisinin de çeklidiği Ürgüp'e gidiyoruz.Asmalı Konak (Panaromiik) gezisi sonrasında Uçhisar Kalesi'ni (Panaromik) seyretme ve fotoğraflama imkanı bulabileceğiz.Öğle yemeği arası - yöresel Restaurantlarda testi kebabı-Sonrasında Onyx Taş Atölyesinde taşların özellik ve işlenişlerine dair bilgiler alıp alışveriş için serbest zaman veriyoruz, onyx sonrasında en güzel peribacalarının yer aldığı Paşabağa gidiyoruz, Paşabağda rehberimizin anlatımı sonrasında fotoğraf çekimi için serbest zaman ve ardından çömlek atölyesine gidip çölekçiliğin tarihçesi ve yapımı hakkında bilgi alıp kendi çömleklerimizi yapıyoruz.Çömlek Atölyesi sonrasında Horasan'da dünyaya gelen , 13.yy'dan bugüne evrensel görüşleriyle her kesimi kucaklayan, Yeniçerilerin de Piri, Hacı Bektaş-ı Veli'nin Türbesinin bulunduğu Hacı Bektaş İlçesine gidiyoruz.Hacı Bektaş-ı Veli Müzesinde; Balım Sultan Türbesi, Güvenç Abdal Türbesi, Hacı Bektaş-ı Veli Türbesi, Kırklar Meydanı, Pir Evi, Üçüncü Avlu, Kiler Evi, Meydan Evi, Meydan Evi Camii, Aş Evi, İkinci Avlu (Dergah Avlusu) Birinci Avlu'yu (Nadar Avlusu) gezip İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği : Uranos Restaurant: Set Menü Olarak Alınacaktır. ( Çorba, Testi Kebabı, Pastırmalı Kuru Fasüye, Pilav, Tatlı veya Meyve ) 25 TL

Akşam Yemeği : Yol üzerinde ekstra olarak alınacaktır.

Konaklama : DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR!

Güzergah : Kapadokya - Hacı Bektaş ( 57 km ), Hacı Bektaş - İstanbul ( 677 km )

TUR UCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

*Müze ören yeri giriş ücretleri

* Lux otobüslerle ulaşım

* Lux Otellerde Yarım pansiyon Konaklama ( 1 Akşam Yemeği- 1 Sabah Kahvaltısı)

* Sema gösterisi tören davetiyesi

* Rehberlik hizmetleri

* Çevre gezileri

* Bonjo tur otobüs ici ikramlar

* Zorunlu Seyehat sigortası

* Bonjo Tur Güvencesi

* Şeb-i Aruz Tören Biletleri 

TUR UCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Öğle yemekleri,

* Tüm yemeklerde alınan içecekler,

* Son gün alınan akşam yemeği,

* Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar 

* Türk Gecesi 

* Tüm Özel Harcamalar 

* Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretler

* Ferdi kaza sigortası,

* Extra olarak belirtilen geziler

TAVSİYELER

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabiki en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı yanınıza almayı unutmayınız.

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ

Tura çıkış gününden; 72 Saat (3 Gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz yüzde 100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. 1, 2 veya 3 gece konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişibaşı 10 TL dir. 4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişibaşı 15 TL dir.

Rezervasyon Detayları

A - Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir. Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0850 346 51 00 nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

B - Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

C - Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Bonjo Tur Sorumlu tutulamaz.

D - Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

ÖNEMLİ DETAYLAR

* Bu turda Müze kart verilmemektedir.

* Çocuk İndirimleri 2 yetişkin yanında kaldığı takdirde geçerlidir. Tek bir çocuk için kullanılır.

* 0 – 6 yaş çocuklar otobüste koltuk almadıkları takdirde ücretsizdir.

* 2-6 yaş çocuk için Otobüs ‘de koltuk talep edildiği takdirde ise % 50 ücret alınır.2 yetişkinin yanında tek bir çocuk için alınır

* 2-12 Yaş çocuklar için % 50 ücret alınır 2 yetişkinin yanında olmak şartıyla Tek bir çocuk için kullanılır.

* Turlarımız, Tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15-29 kişi arası lüks küçük otobüs (midibas), 29 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik özel Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.

* Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, ön veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir

* Acente, aynı standartta veya üst standartta olmak koşuluyla otel değiştirme hakkını saklı tutar.

* Üç kişilik odalarda üçüncü yatak diğer yataklar ile aynı standartlarda olmayabilir

NOT:  Bayram periyodunda 10 TL ' lik fiyat farkı uygulanır.

* Tek kişilik Konaklama yapacak olan misafirler acenteye 50 TL extra ödeme yapmaları gerekmektedir

* Fiyatlar Özel günler ve bayram dönemleri için geçerli değildir

İADE VE DEĞİŞİKLİK

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyecektir.

Tur programında yer alan güzergâh üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergâhta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar. Konaklamalı turlar ve da günübirlik turlar da 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergâhında, konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs, minibüs, midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir. Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda acente misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar.

* Turlarımız, Tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15-29 kişi arası lüks küçük otobüs (midibas) 29 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik özel Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.

* Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, ön veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir

* Acente, yeterli kişi sayısı oluşmadığı takdirde haber vermek koşulu ile turu iptal etme hakkını saklı tutar.

Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile, gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)

• Mercedes Travego/Tourismo: 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

• Neoplan Cityliner/Tourliner: 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

• Mitsubishi Safir: 54+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

Midibüsler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)

• Isuzu Turkuaz: 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Minibüsler: (16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

• Vw Volt: 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

• Vw Volt El: 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

• Mercedes Sprinter: 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

• Mercedes Sprinter El: 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı


DAHİL OLANLAR:
*Müze ören yeri giriş ücretleri
* Lux otobüslerle ulaşım
* Lux Otellerde Yarım pansiyon Konaklama ( 1 Akşam Yemeği- 1 Sabah Kahvaltısı)
* Sema gösterisi tören davetiyesi
* Rehberlik hizmetleri
* Çevre gezileri
* Bonjo tur otobüs ici ikramlar
* Zorunlu Seyehat sigortası
* Bonjo Tur Güvencesi
* Şeb-i Aruz Tören Biletleri 


HARİÇ OLANLAR:
* Öğle yemekleri,
* Tüm yemeklerde alınan içecekler,
* Son gün alınan akşam yemeği,
* Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar 
* Türk Gecesi 
* Tüm Özel Harcamalar 
* Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretler
* Ferdi kaza sigortası,
* Extra olarak belirtilen geziler


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#111
LOKASYON:
Konya (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
21.30 Beylikdüzü Koçtaş Önü 22.00 İncirli Dilek Pastanesi Önü 22.30 Mecidiyeköy Mado Önü 23.00 Kadıköy Evlendirme dairesi onu 23.15 Kartal Köprüsü 23.30 Cayırova Mc donald’s önü 00.15 İzmit Halk Evi önü 04.30 Ankara Söğüt özü Ulusoy tesisleri önü ( Armada Avm Karşısı ) olarak Belirlenen noktalardan siz değerli katılımcıları alarak Konya ya doğru hareket ediyoruz.
BİTİŞ:
BİNİŞ YERLERİ
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 284,96 TL 569,92 TL
3 191,69 TL 575,08 TL
4 145,05 TL 580,18 TL
6 98,41 TL 590,45 TL
9 66,75 TL 600,72 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

İLETİŞİM

info@bonjotur.com
0850 255 19 53
Kocatepe Mah. Recep Paşa Cad. No:12 Edes Apt. K:2 D:8
    Taksim Beyoğlu
7536
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.