REZERVASYON İÇİN ARAYIN
0850 255 19 53
0544 346 51 01
0544 346 51 00

Kurban Bayramı Özel 3 Gece 4 Gün Güney Ege Turu

 • Bölge: Ege Bölgesi
 • Tarihler: 10-08-2019 - 18-08-2019
 • Konaklama:
 • Gidiş - Dönüş: OTOBÜS
 • Gezilecek Yerler: İzmir Çeşme Alaçatı Efes Antik Kenti Meryem Ana Evi Şirince Didim Apollon Tapınağı Altınkum Pamukkale Kızılsu Hierapolis Antik Kenti
Eski Fiyat 2500,00
Fiyat 899,00
İndirim%64

Kurban Bayramı Özel 3 Gece 4 Gün Güney Ege Turu

Kurban Bayramı Özel

9-18 AĞUSTOS ARASI HER GÜN KALKIŞLI

3 Gece 4 Gün Ege Turu 899 TL

 İzmir Çeşme Alaçatı Efes Antik Kenti Meryem Ana Evi Şirince Didim  Apollon Tapınağı  Altınkum  Pamukkale  Kızılsu Hierapolis Antik Kenti Turu

3 Gece Denize Sıfır Kuşadası 4 Yıldızlı  Hotel Konaklamalı

Otelde Açık Büfe Akşam Yemeği Sabah Kahvaltısı Dahil !

Hergün Yüzme Molaları !

10-15 AĞUSTOS ARASI HER AKŞAM KALKIŞLI !!

 

Kalkış Yerleri Ve Saatleri

Beylikdüzü Migros Önü: 21:00

Bakırköy Doğtaş Mağazası Önü: 21:45

Mecidiyeköy Mado Önü: 22:30

Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü: 23:00

Kartal Köprüsü: 23.30

Çayırova MC Donald’ s: 00:00

Yalova Özdilek AVM Önü: 01:30

Bursa Kent Meydanı Önü: 02.30

 

Tur Programı:

1.Gece İstanbul – İzmir Yolculuk

Belirlenen noktalardan belirlenen saatlerde hareketle araç içi ikramlar eşliğinde 6 saatlik yolculukla İzmir’e varıyoruz.

1.Gün İzmir – Dario Moreno Sokağı – Çeşme – Alaçatı Turu (Çeşmede 3 Saat Yüzme Molası)

Programımıza bir Amazon Kraliçesi kadar asil ve güzel İzmir ile başlıyoruz. İlk olarak Konak Meydanı ve İzmir Saat Kulesini panoramik olarak gözlemleyip Dario Moreno sokağında bir mola veriyoruz. Tarihi Asansör bölgesi manzarasının keyfini yaşadıktan sonra Çeşme'ye ulaşıyoruz. Çeşme'de gezimize ilk olarak Çeşme Kalesi ile başlıyoruz. Kalenin muhteşem manzarası eşliğinde rehberimizin anlatımını dinliyoruz. 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Kervansarayı görüyoruz. Sonrasında Çeşme plajlarında doyasıya deniz kum ve güneşin keyfini çıkarmanız için 3 saat yüzme molası veriyoruz ardından Alaçatı'ya hareket. Alaçatı'nın en güzel yerel ürünlerini ve keyifli hediyelikleri alabileceğimiz, Alaçatı Pazarı, Alaçatı'nın meşhur sokakları ve Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokakları geziyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında Kuşadası’na geçip otelimize yerleşiyoruz akşam yemeği ve sabah kahvaltısı otelimizde olup tur ücretine dahildir. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği gece turuna katılabilirler.

Sabah Kahvaltısı: İzmir’de Serbest Zaman

Öğle YemeğiÇeşme’de Serbest Zaman

Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe Olarak Sunulacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Konaklama: Kuşadası 4* Hotel

Mola Tesisleri: Susurluk Dinlenme Tesisleri

Rotaİstanbul – İzmir (460 Km ) / İzmir -  Çeşme (90 Km ) / Çeşme – Alaçatı (10 Km) /Alaçatı – Green Gold Hotel (155 Km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe:715 Km

Otele Giriş Saati:19.30

 

2.Gün Efes Antik Kenti – Şirince – Meryemana – Kuşadası Doyasıya Deniz ve Eğlence Turu

Otelde aldığımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında turumuza başlıyoruz. Bülbül Dağı’nda bulunan Meryemana Evi’ne doğru yola çıkıyoruz. Hristiyanlar ve Müslümanlarca kutsal sayılan bu mekanda ziyaretimizi yapıp dilek çeşmelerinden sularımızı içtikten sonra buradan ayrılıyoruz. Yeryüzüne çıkartılan en güzel eserlerden biri olan Efes Harabeleri’ne gidiyoruz. Kentin iki giriş kapısı vardır üst kapıdan Magnesia Kapısı’ndan girerek Devlet Agora’sına geçiyoruz. Ortasında Mısır Tanrıçası İsis adına yapılmış tapınağın temellerini göreceğiz. Sonra sırasıyla Odeion, Varius Hamamları, Agustus Tapınağı, Domıtıon Yolu , Gaius Memnus Anıtı , Küretler Caddesi , Herakles Kapısı ,Trajan Çeşmesi , Hadrian Tapınağı , Yamaç Evleri , Roma Hamamı , Celsus Kütüphanesi , Ticaret Agorası, Arcadiane Caddesi, Tiyatro’yu Efes Antik Kenti’nde görüyoruz. Efes’ten ayrılarak Yedi Uyuyanlar ’da yorgunluk çaylarımızı içiyoruz ve ardından dünyanın yedi harikasından biri sayılan Artemis Tapınağı ’nı ziyaret ediyoruz. Selçuk’ta küçük bir turun ardından biraz havayı değiştirip tarihi ve mimari dokusuyla görülmeye değer güzellikteki şirin bir köye Şirince’ye gidiyoruz. Öğle yemeğimizi buradaki köy evlerinde yapılan gözleme ve yöresel yemeklerle aldıktan sonra Şirince ’yi ve kiliselerini geziyoruz. Dar taşlı sokaklarında kadınların ev yemeklerini ve köy ürünlerini sergiledikleri çarşısında dolaşarak alışveriş yapıyoruz. Daha sonra otelimize geçeceğiz gün sonuna kadar denizin keyfini çıkarabilirsiniz akşam yemeği ve sabah kahvaltısı açık büfe olarak otelimizde tur ücretine dahildir.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Olup Açık Büfe Sunulacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Öğle YemeğiŞirince’de Serbest Zaman

Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe Olarak Sunulacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Konaklama: Kuşadası 4* Hotel

Rota:  Hotel – Meryemana Evi (15 km) / Meryemana Evi – Efes Antik Kenti (9 Km ) / Efes Antik Kenti – Şirince Köyü (11 Km) / Şirince – Kuşadası (30 Km) 

Toplam Kat Edilecek Mesafe:65 Km

Otele Giriş Saati:14.00

3.Gün Didim - Apollon Tapınağı - Didim Altınkum Plajı – 4 Saat Yüzme Molası

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Didim`e hareket ediyoruz. Ardından Didim denince ilk akla gelen; antik dönemin en büyük üç tapınağından birisi ve zamanının en önemli kehanet merkezi olan Didim Apollon Tapınağı`nı geziyoruz. Sonrasında Didim'in en gözde plajı Altınkum Plajı`nda yüzme molası veriyoruz. Didim şehir merkezinde verilen molamızın ardından otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve sabah kahvaltısı açık büfe olarak otelimizde tur ücretine dahildir.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Olup Açık Büfe Sunulacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Öğle YemeğiDidim’de Serbest Zaman

Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe Olarak Sunulacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Konaklama: Kuşadası 4* Hotel

Rota: Hotel – Didim 75km

Toplam Kat Edilecek Mesafe:150 Km

Otele Giriş Saati:16.00

 

 

 

 

4.Gün Pamukkale - Travertenler – Hierapolis Antik Kenti – Kızılsu Turu

Otelimizde sabah açık büfe kahvaltı sonrasında, Pamukkale’ye hareket ediyoruz. Pamukkale'de Hierapolis Antik Kenti ( Nekropol, Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Cin Deliği, Tiyatro )  Travertenler, Karahayıt Köyü, Kızılsu, Pamukkale Köyü gezilerimizin ardından Dünyaca ünlü Denizli tekstil atölyeleri ve Deri mağazaları gezimiz sonrasında İstanbul’a hareket ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Olup Açık Büfe Olarak Sunulacaktır (Tur Ücretine Dahildir)

Otele Çıkış Saati:09.00

Öğle Yemeği: Bölgede Serbest Zaman 

Rota: Hotel – Pamukkale (200 Km) / Pamukkale – Hierapolis (5 Km) / Hierapolis – Kızılsu (5Km )/ Kızılsu – İstanbul (550Km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe:760 Km

 

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • 3 Gece Kuşadası  Green Gold Hotel’de Konaklama
 • 3 Açık Büfe Akşam Yemeği
 • 3 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
 • Feribot Geçişleri
 • Otopark Ücretleri
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Milli Park Girişleri
 • Bonjo Tur Asistanlık Bedeli
 • Bonjo Tur Seyahat Sigortası Paketi

 

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Kişisel Harcamalarınız
 • Yarım Pansiyonun Dışında Kalan Yemekler
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Müze Girişleri

Genel Detaylar

 • Rezervasyon ve bilgilendirme için 0850 346 51 00 ve 0544 346 51 00 numaralı telefonları arayabilirsiniz.
 • Tur ücreti; üç veya iki kişilik odada kişi başı fiyatıdır
 • Tek kişi katılmak isteyen misafirlerimiz 450 TL tek kişilik oda farkı ödemekle yükümlüdür
 • Turumuzda 0/06 Yaş çocuklar koltuk talep edilmediği sürece ücretsizdir, koltuk talep edilirse 549 TL ödemekle yükümlüdür.  06/12 yaş çocuklar için 795 TL ödemekle yükümlüdür.

İptal  -   İade Detayları

 • Satın aldığınız turu iptal ettirmek yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 72 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon esnasında yapılır dışında kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti bu tur için 60 TL Olmaktadır. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz gerekmektedir.

       Rezervasyon Detayları

 • A - Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.
 • B-İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.
 • B - Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt onay mesajınızı tur bitimine kadar saklamanız zorunludur. 
 • C - Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Bonjo Tur Sorumlu tutulamaz.

    

     Ulaşım Detayları

 • Turlarımızda ulaşımın sağlandığı araçlar kişi sayısına göre belirlenmektedir. Araçlarımız turizm taşıma belgeli konforun en üst seviyede tutulduğu araçlardır.
 • Ulaşımda ön sırada, arka sırada, cam tarafı, koridor tarafı veya kapı yakını şeklinde koltuk garantisi verilmemektedir.
 • Ulaşımda rezervasyonu birlikte alınan misafirlerimizin koltukları yan yana verilmektedir.

     Fiyatlandırma

 • Tur Fiyatımız net olarak verilir sonrasında ek bedel vs. hiçbir ücret çıkarılmamaktadır.
 • Tek kişilik oda farkı rezervasyon esnasında ödenir.

     Tur Programı Detayları

 • Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.
 • Turumuzda gezilecek yerlerde yolun kapanması, restorasyon vs. durumlarda acente sorumlu değildir.