REZERVASYON İÇİN ARAYIN
0850 255 19 53
0544 346 51 01
0544 346 51 00

KURBAN BAYRAMINA ÖZEL 1 GECE 2 GÜN SALDA GÖLÜ PAMUKKALE TURU

 • Bölge: ISPARTA
 • Tarihler: 10-08-2019 - 18-08-2019
 • Konaklama:
 • Gidiş - Dönüş: OTOBÜS
 • Gezilecek Yerler: Isparta Şehir Merkezi - Salda Gölü - Burdur Gölü - Denizli - Pamukkale - Kral Mezarları - Hierapolis - Apollon Tapınağı - Domitian Kapısı - Hierapolis Tiyatrosu - Travertenler - Aphrodite Havuzu
Eski Fiyat 890,00
Fiyat 469,00
İndirim%47

KURBAN BAYRAMINA ÖZEL 1 GECE 2 GÜN SALDA GÖLÜ PAMUKKALE TURU

 

 

TÜRKİYE'NİN MALDİVLERİ SALDA GÖLÜ 
 ISPARTA - PAMUKKALE - HIERAPOLIS TURU 
 
 9-18 AĞUSTOS ARASI KURBAN BAYRAMI FİYAT FARKSIZ ERKEN REZERVASYON
 
1 GECE 2 GÜN !
469 TL !
 
 
Isparta Şehir Merkezi - Salda Gölü - Burdur Gölü - Denizli - Pamukkale - Kral Mezarları - Hierapolis - Apollon Tapınağı - Domitian Kapısı - Hierapolis Tiyatrosu - Travertenler - Aphrodite Havuzu

 

Araç Kalkış Noktalarımız;

21:30 Beylikdüzü Migros

22:00 İncirli Alfemo Önü

22.45 Mecidiyeköy Mado Önü

23.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

23.45 Kartal Köprüsü Altı

00:10 Çayırova Mc Donalds 

 

1.GÜN: ISPARTA - BURDUR GÖLÜ - SALDA GÖLÜ

Adapazarı – Bilecik – Kütahya – Afyonkarahisar istikametinden yapılacak yolculukla sabah kahvaltısı için Isparta’da  mola veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz Isparta’nın meşhur gülünden elde edilen ürünlerden hediyelik eşyalardan satın alabilir. Buradan hareketle Burdur Gölü kenarında manzara için serbest zaman. Güzel manzaralar eşliğinde Maldivlerde olduğunuzu zannedeceğiniz Salda Gölü’ne varıyoruz. Bembeyaz kumsalları, tertemiz suyu ve derinliği ile sizleri büyüleyecek Salda Gölü; magnezyum yüklü beyaz kayalar ve göl toprak yapısındaki mineraller sayesinde çeşitli hastalıklara da iyi geldiği bilinmektedir. Göldeki magnezyum yüklü beyaz kayaların Mars’ta örneklerinin bulunduğunu kanıtlayan araştırmalarda mevcuttur. Gölde vakit geçirip mevsim durumuna göre yüzme molası ve bol bol resim çektirdikten sonra, Akşam yemeği ve konaklama Denizli’de. Dileyen misafirlerimiz Pamukkale ve Ören yerleri üzerinde yapılacak unutulmaz balon turuna katılabilirler veya paraşüte binme imkânından yararlanabilirler.

Sabah Kahvaltısı: Serbest Zaman (Tur Ücretine Dahil Değildir)

Öğle Yemeği: Salda Gölü’nde Serbest Zaman (Tur Ücretine Dahil Değildir)

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir

Konaklama: 3&4 Yıldızlı Bölge Otelleri 

Rota: İstanbul –Afyon - Isparta (573km), Isparta – Salda Gölü (108km), Salda Gölü – Denizli otel (105km)

 

2.GÜN: PAMUKKALE - HIERAPOLIS ANTİK KENTİ - TRAVERTENLER - TEKSTİL ATÖLYELERİ - İSTANBUL

Sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrasında Pamukkale’ye hareket ediyoruz. Hierapolis Antik kenti ile gezimize başlıyoruz. Her noktasında ayrı izler ve özellikler bulunan Antik kentte Rehberimizin anlatımlarını dikkatle dinleyip  verilecek  fotoğraf molaları eşliğinde Hamam binası Nekropol alanı, ana cadde üzerinde bulunan  Domitian Kapısı ve Latrin binası, Apollon Tapınağı ve cehennemin giriş kapısı olarak bilinen Plutonium(cin deliği), Hierapolis Tiyatrosu gezileri ardından antik çağda kutsal olarak bilinen ve birçok hastalığa iyi geldiğine inanılan Sütunlu havuzda kısa bir mola veriyoruz. Ardından bembeyaz dokusuyla kendisine hayran bırakan Travertenlere ulaşıyoruz. Rehberimizin bilgilendirmesi  ve traverten havuzlarına girmek için verilecek serbest zamanın ardından Öğlen yemeği için travertenlerden ayrılıyoruz. Denizli’den ayrılmadan önce Dünyaca ünlü Denizli tekstil atölyeleri ve Deri mağazaları gezimiz sonrasında İstanbul’a hareket ediyoruz. Burdur – Afyon – Kütahya – Adapazarı üzerinden akşam saatlerinde İstanbul’a varış ve bir başka organizasyonumuzda buluşmak üzere sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.
 

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği: Pamukkale Serbest Zaman (Ücrete Dahil Değildir)

Akşam Yemeği: Yoldaki Dinlenme Tesislerinde (Tur Ücretine Dahil Değildir)

Dinlenme Tesisleri: Afyon Kolaylı Dinlenme Tesisleri veya Bozüyük Genç Ömür Tesisleri

 

Rota: Pamukkale  – İstanbul ( 576 Km)
 

 FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
 
- 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
- Lüks Araçlar ile Ulaşım
- 1 Akşam Yemeği
- 1 Sabah Kahvaltısı
- Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
- Zorunlu Seyahat Sigortası

 
 FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 
- İlk Gün Sabah Kahvaltısı
- Son Gün Akşam Yemeği
- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Tüm Öğlen Yemekleri 
- Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler 
- Tüm Özel Harcamalar 
- Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar  

 

GENEL DETAYLAR

 • Rezervasyon ve bilgilendirme için 0850 255 19 53 ve 0544 346 51 00 numaralı telefonları arayabilirsiniz.
 • Tur ücreti; üç veya iki kişilik odada kişi başı fiyatıdır
 • Tek kişi katılmak isteyen misafirlerimiz 100 TL tek kişilik oda farkı ödemekle yükümlüdür
 • 1 Gece Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 12 olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir.
 • Turumuzda 0/02 Yaş çocuklar ücretsizdir, 03/11.99 yaş çocuklar için 309 TL ödemekle yükümlüdür


NOT:  Bayram periyodunda 10 TL ' lik fiyat farkı uygulanır.

 

ÖNEMLİ BİLGİ -

 

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.

  Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

 

 •  Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz.  Araçlarımız  hareket saatinde  hareket etmektedir. Geç kalan ve  tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.
 •  Tura katılım tarihinden  önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj  olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.
 •  18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur. 
 •  Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
 •  Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 25 Kişi dir.
 •  Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatile Özlem Tur kesinlikle sorumlu değildir.
 •  Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.
 •  Konaklamalı turlarda  0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.
 •  T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez.

En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.


  TAVSİYELER : 
 

 •  Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.
 •  Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.

 

 REZERVASYON DETAYLARI :
 

A - Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesajı veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

B-İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesajı veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

B - Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt onay mesajınızı tur bitimine kadar saklamanız zorunludur. 

C - Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatile Özlem Tur  Sorumlu tutulamaz.

 D - Rezervasyon esnasında (konaklamalı Turlarda) T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

 

 İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ : 

 •   İptal İade güvence paketi bekleyen durumlarda tura katılım sağlanamayacağı zaman hiç bir sebep belirtmeksizin, koşulsuz iptal ve ödeme iade garanti sunar.
 •  Satın aldığınız turu iptal ettirmek yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 72 saat kala acenteye yazılı (mail)  bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon esnasında ilk satın alma işlemi ile birlikte yapılır.
 •  Online işlemlerde iptal iade paketi seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir. Rezervasyon sonrası kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti bu tur için 30 TL (kişi başı)  Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz gerekmektedir. 

 

 KULLANILACAK ARAÇLAR
 

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.

 

 • 38 kişi ve üzeri Otokar Doruk  Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner
 • 31 kişiye kadar lüks  Otokar SultanMaxi
 • 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan
 • 15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen  Crafter  araçlar kullanılır.                                AÇIKLAMA: BAYRAM PERİODUNDA YAPILAN REZERVASYONLARDA İPTAL VE İADE YAPILMAMAKTADIR.