REZERVASYON İÇİN ARAYIN
0850 255 19 53
0544 346 51 01
0544 346 51 00

KURBAN BAYRAMINA ÖZEL 2 GECE FETHİYE RÜYA HOTEL KONAKLAMALI GİZEMLİ LİKYA TURU (2 TEKNE TURU DAHİL ! )

 • Bölge: EGE BÖLGESİ
 • Tarihler: 10-08-2019 - 18-08-2019
 • Konaklama:
 • Gidiş - Dönüş: OTOBÜS
 • Gezilecek Yerler: YAKAPARK - TLOS - KAYAKÖY - ÖLÜDENİZ -FETHİYE - KAŞ - KEKOVA - DALYAN - ŞİRİNCE
Eski Fiyat 1800,00
Fiyat 990,00
İndirim%45

KURBAN BAYRAMINA ÖZEL 2 GECE FETHİYE RÜYA HOTEL KONAKLAMALI GİZEMLİ LİKYA TURU (2 TEKNE TURU DAHİL ! )

KURBAN BAYRAMINA ÖZEL LİKYA TURU

2 Gece 3 Gün Gizemli Likya Turu 990 TL

9-14 AĞUSTOS ARASI KALKIŞLI

2 Gece Fethiye Rüya Hotel Konaklamalı

2 Gün 2 Tekne Turu Dahil !

Otelde Akşam Yemeği Sabah Kahvaltısı Dahil !

 

 

Kalkış Yerleri Ve Saatleri

Beylikdüzü Migros Önü: 21:00

Bakırköy Doğtaş Mağazası Önü: 21:45

Mecidiyeköy Mado Önü: 22:30

Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü: 23:00

Kartal Köprüsü: 23.30

Çayırova MC Donald’ s: 00:00

Yalova Özdilek AVM Önü: 01:30

Bursa Kent Meydanı Önü: 02.30

 

Tur Programı:

1.Gece İstanbul – Fethiye Yolculuk

Belirlenen noktalardan belirlenen saatlerde hareketle araç içi ikramlar eşliğinde 8 saatlik yolculukla Fethiye’ye varıyoruz.

1.Gün Yakapark – Saklıkent – Ölüdeniz - Kayaköy Turu

Sabah saatlerinde ilk olarak Selçuk’ta kahvaltısı molası vererek başlıyoruz. Sabah kahvaltı molasından sonra ilk durağımız Akdağların yamacında bulunan Yörüklerin yazlık olarak kullandıkları Yakapark olacak. Eşsiz doğasıyla, temiz çam kokusunu içimize çekerek yol üzerinde bulunan Tlos'u geçerek ulaşacağımız Yakapark’ta, öğle saatlerinde yenen ve soğuk dağ sularında lezzetlenen alabalıkların tadı hafızalardan silinmeyecek. Daha sonrasında otobüsümüz bizleri en yüksek noktası At kuyruk Sallamaz Tepesi olan Ak dağların eteğine getirecek. Burada Türkiye’nin en önemli Kanyonlarından olan Saklıkent’i görerek buz gibi suyunda sıcak çaylarımızı içeceğiz. Bu gezimizin ardından eski bir Rum Köyü olan ve yaklaşık 4000 e yakın evi bünyesinde barındıran ve şuanda terkedilmiş hayalet köy Kaya Köyü panaromik olarak görüyoruz. Burada köyün ara sokaklarından geçerken, eski yerleşimcilerin izleri bizleri geçmişe götürecek. Buranın temiz dağ havasını içimize çekerek bu sefer otobüsümüz bizleri Babadağlarının hemen eteğinde bulunan Belcekız bölgesine götürüyor ve  başka dünya harikası olan Ölüdeniz’e gidiyoruz. Burada vereceğimiz resim ve yüzme molamızın ardından Rüya otele geçiyoruz. Akşam yemeği ve sabah Kahvaltısı otelimizde olup tur ücretine dahildir.

Sabah Kahvaltısı: Selçuk’ta Serpme Köy Kahvaltısı (Tur Ücretine Dahil Değildir.)

Öğle Yemeği: Yakapark’da Set Menü (Tur Ücretine Dahil Değildir.)

Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe Olarak Sunulacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Konaklama: Fethiye Rüya Otel

Mola Tesisleri: Susurluk Dinlenme Tesisleri

Rota: İstanbul – Yakapark (770 Km ) / Yakapark -  Saklıkent (15 Km ) / Saklıkent – Ölüdeniz (50 Km) /Ölüdeniz  – Rüya Hotel (5 Km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe:840 Km

Otele Giriş Saati:18.30

 

2.Gün Kalkan – Kaputaş Plajı - Kekova Tekne Turu

Sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltının ardından, otobüsümüzle bu sefer eşsiz manzaraya sahip Kalkan, Kaputaş Plajı ve Kaş’ı görmek için yolculuğumuza başlıyoruz. İlk olarak Kaputaş plajında kısa bir mola veriyoruz. Molamızın ardından ilk tekne turumuza katılmak üzere Kekova’nın giriş kapısı olan Üçağız köyü ve burada bineceğimiz teknemizle ilk önce M.Ö 2. yy da büyük bir deprem neticesinde denizin dibine batmış Batık Şehiri görerek, sonrasında yolu olmayan köy Simena, Tersane Koyu, Esmeralda Koyu, Hamidiye Koyu yüzme molası vereceğimiz koylar arasında. Üçağız köyünden alacağımız dağ kekiği kokuları çantamızı sararken bu güzel tekne turumuzu tamamlayıp Kaş’a doğru hareket ediyoruz. Kaş’ta vereceğimiz serbest zamanın ardından Geçmişe dair yaptığımız bu yolculuk sonrası Fethiye’de bulunan Rüya Hotel’e geçiyoruz. Akşam yemeği ve sabah kahvaltısı otelimizde olup tur ücretine dahildir. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği extra gece turuna katılabilirler.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Olup Açık Büfe Sunulacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Öğle Yemeği: Tekne Turunda (Tur Ücretine Dahil Değildir.)

Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe Olarak Sunulacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Konaklama: Fethiye Rüya Hotel

Rota: Rüya Hotel – Kalkan (85 km) / Kalkan – Kaputaş Plajı (9 Km ) / Kaputaş Plajı –  Kekova (11 Km) / Kekova – Kaş (30 Km)  Kaş – Rüya Hotel (110 Km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe:245 Km

Otele Giriş Saati:18.30

 

3.Gün Dalyan Tekne Turu – İztuzu – Sirince - Turu

Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası hareketle ilk durağımız, Sarı germe, Dalaman üzerinden Dalyan’a geliyoruz. Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle, saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz Gölüne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan Byblis ve Kaunos’un hüzün dolu hikâyesini dinleyerek, kaya oyma kral mezarlarını görüyoruz. Sazlıkların oluşturduğu kanalda yapacağımız tekene turunu takiben Atlantik Okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsideniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İztuzu Plajına gidiyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından Dalyan’da grup olarak alacağımız öğle yemeğimizin ardından hareketle İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor. Yol üstünde bulunan Şirince turumuzu yapıyoruz. Şarabı ve Eski Rum Evleri ile meşhur, tarihi evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'de  akşam yemeğinizi ege esintilerinden tadarak alabilirsiniz. Keyfili bir akşam yemeği sonrası Yöresel el sanatlarını, köyehas sabunları görüp, Şirince gezimizi tamamlayarak İstanbul’a dönüyoruz siz değerli misafirlerimizle bir sonraki turumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Olup Açık Büfe Olarak Sunulacaktır (Tur Ücretine Dahildir)

Otele Çıkış Saati:09.00

Öğle Yemeği: Bölgede Serbest Zaman (Tur Ücretine Dahil Değildir)

Rota: Rüya Hotel –Dalyan (70 Km) / Dalyan – Şirince (245 Km) /Şirince – İstanbul (540Km)/

Toplam Kat Edilecek Mesafe:855 Km

 

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • 2 Gece Fethiye Rüya Hotelde Konaklama
 • 2 Açık Büfe Akşam Yemeği
 • 2 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
 • Kekova Tekne Turu
 • Dalyan Tekne Turu
 • Feribot Geçişleri
 • Otopark Ücretleri
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Milli Park Girişleri
 • Bonjo Tur Asistanlık Bedeli
 • Bonjo Tur Seyahat Sigortası Paketi

 

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Kişisel Harcamalarınız
 • Yarım Pansiyonun Dışında Kalan Yemekler
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Müze Girişleri

 

Genel Detaylar

 • Rezervasyon ve bilgilendirme için 0850 346 51 00 ve 0544 346 51 00 numaralı telefonları arayabilirsiniz.
 • Tur ücreti; üç veya iki kişilik odada kişi başı fiyatıdır
 • Tek kişi katılmak isteyen misafirlerimiz 150 TL tek kişilik oda farkı ödemekle yükümlüdür
 • Turumuzda 0/06 Yaş çocuklar koltuk talep edilmediği sürece ücretsizdir, koltuk talep edilirse 419TL ödemekle yükümlüdür.  06/12 yaş çocuklar için 469TL ödemekle yükümlüdür.

İptal  -   İade Detayları

 • Satın aldığınız turu iptal ettirmek yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 72 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon esnasında yapılır dışında kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti bu tur için 40 TL Olmaktadır. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz gerekmektedir.

       Rezervasyon Detayları

 • A - Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.
 • B-İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.
 • B - Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt onay mesajınızı tur bitimine kadar saklamanız zorunludur. 
 • C - Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Bonjo Tur Sorumlu tutulamaz.

    

     Ulaşım Detayları

 • Turlarımızda ulaşımın sağlandığı araçlar kişi sayısına göre belirlenmektedir. Araçlarımız turizm taşıma belgeli konforun en üst seviyede tutulduğu araçlardır.
 • Ulaşımda ön sırada, arka sırada, cam tarafı, koridor tarafı veya kapı yakını şeklinde koltuk garantisi verilmemektedir.
 • Ulaşımda rezervasyonu birlikte alınan misafirlerimizin koltukları yan yana verilmektedir.

     Fiyatlandırma

 • Tur Fiyatımız net olarak verilir sonrasında ek bedel vs. hiçbir ücret çıkarılmamaktadır.
 • Bayram döneminde yoğunlukta dolayı bölgede olan fiyat artışlarına dolayı fiyatlarımıza 20 TL Bayram Farkı Eklenir.

     Tur Programı Detayları

 • Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.
 • Turumuzda gezilecek yerlerde yolun kapanması, restorasyon vs. durumlarda acente sorumlu değildir.

                                  AÇIKLAMA: BAYRAM PERİODUNDA YAPILAN REZERVASYONLARDA İPTAL VE İADE YAPILMAMAKTADIR.