REZERVASYON İÇİN ARAYIN
0850 255 19 53
0544 346 51 01
0544 346 51 00

KURBAN BAYRAMINA ÖZEL 2 Gece Konaklamalı Gökçeada Bozcaada Assos Kadırga Koyu Ayvalık Cunda Adası Turu

 • Bölge: Gökçeada Bozcaada Assos Kadırga Koyu Ayvalık Cunda Adası Turu
 • Tarihler: 09-08-2019 - 18-08-2019
 • Konaklama:
 • Gidiş - Dönüş: OTOBÜS
 • Gezilecek Yerler: Gökçeada Bozcaada Assos Kadırga Koyu Ayvalık Cunda Adası Turu
Eski Fiyat 1400,00
Fiyat 749,00
İndirim%47

KURBAN BAYRAMINA ÖZEL 2 Gece Konaklamalı Gökçeada Bozcaada Assos Kadırga Koyu Ayvalık Cunda Adası Turu

KURBAN BAYRAMINA ÖZEL 2 Gece 3 Gün Ayvalık Cunda Adası 12 Adalar Tekne Turu Sarımsaklı Plajları Bozcada Gökçeada

Ayazma Plajı Turu 749 TL

9-18 AĞUSTOS ARASI KALKIŞLI

Ayvalık 12 Adalar Tekne Turu Dahil (Öğle Yemeği Dahil) !

Hergün En İyi Plajlarda En İyi Koylarda Yüzme Molaları !

2 Gece  3 gün 4 Yıldızlı La Bella Hotel Konaklamalı !

Otelde Akşam Yemeği Sabah Kahvaltısı Dahil !

 

12 ADALAR – AYVALIK – CENNET TEPESİ – SAATLİ CAMİİ – ÇINARLI CAMİİ – CUNDA ADASI – AŞIKLAR TEPESİ – PANAYA KİLİSESİ – TAKSİYARHİS KİLİSESİ  - BERAMKALE - KADIRGA KOYU - GÖKÇEADA -  BOZCAADA – AYAZMA PLAJI-

Kalkış Tarihleri:

9 AĞUSTOS

10 AĞUSTOS

11 AĞUSTOS

12 AĞUSTOS

13 AĞUSTOS

14 AĞUSTOS

15 AĞUSTOS

16 AĞUSTOS

 

Kalkış Yerleri Ve Saatleri

Kartal Köprüsü: 21:00

Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü: 21:30

Mecidiyeköy Mado Önü: 22:00

Bakırköy Ömür Plaza Önü: 22:45

Beylikdüzü Metrobüs Durağı: 23:30Tur Programı:

Tur Programı:

1.Gece İstanbul – Gökçeada Yolculuk

Belirlenen noktalardan belirlenen saatlerde hareketle araç içi ikramlar eşliğinde 7 saatlik yolculuk sonrası Assos’a varıyoruz.

1.Gün Gökçeada Plajlar ı Ve Rum Köyleri Turu – 4 Saatlik Yüzme Molası Dahil 

Varışımızın ardından muhteşem Ada Gökçeada’da Kefaloz koyunda Yaklaşık 3 saat kadar yüzme molası veriyoruz sonrasında Rum Köyleri gezimiz başlıyor; İlk olarak Dereköy ve Tepeköy’e gidiyoruz köylerimizde o muhteşem mimariyi ve manzaraları izledikten sonra meşhur dibek kahvesinin ve muhteşem muhallebilerin yapıldığı Zeytinli Köye gidiyoruz buradaki köy gezimizin ardından Gökçeada merkezine geçiyoruz buradaki meşhur lezzetleri tadıp gezdikten sonra adadan ayrılmak üzere kuzu limanına geçiyoruz dileyen misafirlerimiz feribotun gelmesini beklerken burada limanın hemen yanında bulunan plajda denize girebilir kafelerde oturabilirler. Çanakkale’ye varışımız sonrası otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve sabah kahvaltısı tur ücretine dahil olup açık büfe olarak sunulacaktır.Akşam yemeği set menu olarak sunulacaktır. 

Sabah Kahvaltısı: Kabatepe’de Serbest Zaman

Öğle Yemeği: Aydıncık’ta Serbest Zaman

Akşam Yemeği: Akşam Yemeği Set Menu Olarak sunulacaktır. Bolge Yoğunluğu Durumunda Restoranda Set Menu Olarak Sunulabilir. (Tur Ücretine Dahildir)

Konaklama: Aşkın Art Hotel Çanakkale

Mola Tesisleri: Tekirdağ Köşk Tesisleri

Rota: İstanbul – Gökçeada (325 Km ) / Ada İçerisindeki Gezi (50 Km ) / Gökçeada – Çanakkale (10 Km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe:385 Km

Otele Giriş Saati:19.00

2.Gün Ayvalık - Cunda Adası Ayvalık 12 Adalar Tekne Turu (Gün Boyu Yüzme) Şeytan Sofrası 

Otelde aldığımız sabah kahvaltısı ardından Ayvalıktan kalkacak olan teknemize doğru yola çıkıyoruz. Teknemize varışımız ardından 11.00 saatinde teknemizin hareketiyle turumuz başlıyor. Teknemiz gideceği ilk ada olan incirli adasına doğru yol alırken tekne personelimiz size adalar  ve çevre ile ilgili bilgiler vermeye başlamıştır bile.. İlk adamız olan İncirli adasının koyuna vardığımızda saatimiz 13:00 gösteriyor olur. Balıklar ve doğa ile iç içe olduğunuz bu koyda yüzme molası verilecek ve dilerseniz denize girme fırsatı bulacaksınız.. Deniz keyfinden sonra yemek servisimiz başlayacak;  Yörenin meşhur Papalina Balığı, Çoban Salatımız ve Makarnadan oluşan menumuz ile yemek ziyafeti çekeceksiniz. Bu sırada Teknemizde sizler için hazırladığımız DansYarışmaları , Canlı Müzikler, Animatörler eşliğinde Aktiviteler ile keyfinize Keyif Katacağız. Bu adadan sonra bir diğer adamız olan Muhteşem güzellikteki Akvaryum koyuna hareket edeceğiz. Kaptanımız bu koyun güzelliğini yaşamanız için yine yüzme molası verecek..  Bu muhteşem Koydan ayrılıp Ortunç Koyuna geçip bir süre burada mola verdikten sonra Cunda Adasına doğru teknemiz yol almaya başlayacak Bu esnada Yaz ayının vazgeçilmez meyvesi Karpuz ikramımız … Yaklaşık bir saat Cunda Adasında Gezinme Fırsatı bulduktan sonra 18:30-19:00 arası teknemiz Ayvalık‘a geri dönüşle turu tamamlayacak. Sonrasında Şeytan Sofrasında gün batımını izleyip otelimize geri dönüyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe Olarak Servis Edilecektir (Tur Ücretine Dahil Değildir)

Öğle Yemeği: Tekne Turunda Set Meni (Tur Ücretine Dahildir)

Akşam Yemeği: Otelimizde Set Menü Olarak Sunulacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Konaklama: 4 Yıldızlı Hotel

Rota:  Hotel - Ayvalık (45 Km) /  Şeytan Sofrası – La Bella Hotel (40 Km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe130Km

Otele Giriş Saati:18.30

 

 

3.Gün Bozcaada Kalesi – Rum Mahalleri - Şarap Mahzenleri – Ayazma Plajı – Rum Kiliseleri – Ayazma Plajı Gün Boyu Yüzme Molası

Otelimizde açık büfe kahvaltının ardından Bozcaada’ya İlerliyoruz Bozcaada turumuza ilk olarak Bozcaada Kalesini gezerek başlıyoruz. Kale gezisi sonrası Rum mahalleri, şarap satış noktalarını Tarihi Camii ve Kiliseleri geziyoruz Sonrasında dileyen misafirlerimiz gün boyunca Ayazma Plajında denizin keyfini çıkarabilirler Bozcaada’da ki gezimizi tamamladıktan İstanbul dönüş yolculuğumuza geçiyoruz.

 

(Bozcaada Turumuzda Adadaki Yoğunluk Nedeniyle Aracımız Ayazma Plajına Geçiş Yapamamaktadır. Bu Durum İçin Misafirlerimiz Ada da Bulunan Servis Araçlarıyla Ayazma Plajına Ulaşım Sağlayabilirler. Ayazma Plajındaki Servis Ücretleri Katılımcılara Aittir.)

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Olup Açık Büfe Olarak Sunulacaktır (Tur Ücretine Dahildir)

Otele Çıkış Saati:09.30

Öğle Yemeği: Bozcaada Serbest Zaman 

RotaHotel – Bozcaada (180Km) / Bozcaada – İstanbul (390Km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 570Km

  

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • 2 Gece Hotel Konaklama
 • 2 Açık Menü Akşam Yemeği
 • 2 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
 • Feribot Geçişleri
 • Otopark Ücretleri
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Milli Park Girişleri
 • Bonjo Tur Asistanlık Bedeli
 • Bonjo Tur Seyahat Sigortası Paketi

 

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Kişisel Harcamalarınız
 • Yarım Pansiyonun Dışında Kalan Yemekler
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Plaj Giriş Ücretleri - Şezlong Ücretleri – Duş ve Kabin Ücretleri
 • Müze – Ören Yeri Girişleri

 

Genel Detaylar

 • Rezervasyon ve bilgilendirme için 0850 255 19 53 ve 0544 346 51 00 numaralı telefonları arayabilirsiniz.
 • Tur ücreti; üç veya iki kişilik odada kişi başı fiyatıdır
 • Bu Turumuza Tek Kişi Katılım Bulunmamaktadır.
 • Turumuzda 0/06 Yaş çocuklar koltuk talep edilmediği sürece ücretsizdir, koltuk talep edilirse 449TL ödemekle yükümlüdür.  06/12 yaş çocuklar için 449TL ödemekle yükümlüdür.

İptal  -   İade Detayları

 • Satın aldığınız turu iptal ettirmek yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 72 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon esnasında yapılır dışında kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti bu tur için 25 TL Olmaktadır. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz gerekmektedir. Turlarımız minumum12 kişi katılım olması halinde kesin kalkışlıdır. Mücbir sebepler veya Turumuzun 12 kişi altında kalması durumunda acenta turu en yakın tarihe erteleme hakkını saklı tutar. Tarih uygunlugu olmayan misafirler turlarını veya acentanın duzenlediği eş değer turları bir yıl boyunca açık tarih şeklinde kullanabilir. İptal iade sigortası dışında da kesinlikle iade yapılmaz.Rezervasyon yapan tüm misafirler bu turun kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

       Rezervasyon Detayları

 • A - Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.
 • B-İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.
 • B - Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt onay mesajınızı tur bitimine kadar saklamanız zorunludur. 
 • C - Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Bonjo Tur Sorumlu tutulamaz.

    

     Ulaşım Detayları

 • Turlarımızda ulaşımın sağlandığı araçlar kişi sayısına göre belirlenmektedir. Araçlarımız turizm taşıma belgeli konforun en üst seviyede tutulduğu araçlardır.
 • Ulaşımda ön sırada, arka sırada, cam tarafı, koridor tarafı veya kapı yakını şeklinde koltuk garantisi verilmemektedir.
 • Ulaşımda rezervasyonu birlikte alınan misafirlerimizin koltukları yan yana verilmektedir.

     Fiyatlandırma

 • Tur Fiyatımız net olarak verilir sonrasında ek bedel vs. hiçbir ücret çıkarılmamaktadır.

     Tur Programı Detayları

 • Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.
 • Turumuzda gezilecek yerlerde yolun kapanması, restorasyon vs. durumlarda acente sorumlu değildir.