REZERVASYON İÇİN ARAYIN
0850 255 19 53
0544 346 51 01
0544 346 51 00

Salda'dan Çeşme'ye Ege Seçenekleri

  • Bölge: Ege Bölgesi
  • Tarihler: 17-06-2019 - 18-10-2019
  • Konaklama:
  • Gidiş - Dönüş: HER CUMA GECESİ KALKIŞ PAZAR AKŞAMI DÖNÜŞ
  • Gezilecek Yerler: SALDA-PAMUKKALE-LAODİKYA- ALAÇATI - ILICA-ÇEŞME
Eski Fiyat 759,00
Fiyat 449,00
İndirim%41

Salda'dan Çeşme'ye Ege Seçenekleri

1 GECE 2 GÜN SALDA GÖLÜ PAMUKKALE EGE TURU

 SALDA-PAMUKKALE-LAODİKYA- ALAÇATI - ILICA-ÇEŞME
 
 
 
1 GECE 2 GÜN !
449 TL !
 

Hareket Noktaları ve Saatleri :

20.00 Beylikdüzü Koçtaş Önü

20.30 İncirli Doğtaş Mağazası Önü

21.00 Mecidiyeköy Mado  Önü

21.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

21.45 Maltepe Köprüsü

22.00 Kartal Köprüsü

 22.30 Çayırova Mc Donalds Önü

 

1.GÜN : Belirlenen noktadan misafirlerimizi alıyoruz ve BİLECİK-KÜTAHYA-AFYON-BURDUR-DENİZLİ güzergahında gerekli molaları vereceğimiz gece yolculuğumuza başlıyoruz.

2.GÜN : Sabah saatlerinde BURDUR’da alacağımız Ekstra Kahvaltı sonrası, Türkiye’ nin Maldivleri olarak ün yapan Salda Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Ülkemizin en derin gölü olan Salda Gölü’nü gezip, göl kenarında çay molası verdikten sonra LAODIKYA ANTİK KENTİ’ni ziyaret ediyoruz. Daha sonra HİERAPOLİS ANTİK KENTİ’ni gezmeye başlıyoruz. HİERAPOLİS ANTİK KENTİ‘nde sırasıyla, NEKROPOL, PLUTONYUM, APOLLON TAPINAĞI, ROMA HAMAMLARI, ANITSAL ÇEŞME ve ANTİK TİYATROYU kapsayan gezimize başlıyoruz. SÜTUNLU CADDE’den geçerek TRAVERTENLER üzerinden yürüyerek DERİN GÖL’e ulaşacağız. Buradan, Kızılsu ve Karahayıt’a gidiyoruz. Güzelliğinize güzellik katacak meşhur çamur banyosuna giriyoruz. Daha sonra SELÇUK’a doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. SELÇUK

3.GÜN: Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası, önce ŞİRİNCE’ye uğruyoruz. Burada yapacağımız gezi sonrasında Alaçatı’ya doğru yola çıkıyoruz. Alaçatının sokaklarında ilginç kareler çekeceğimiz fotoğraf molası veriyoruz. Buradan deniz molası vereceğimiz ILICA’ya geçiyoruz. Vereceğimiz yüzme molası sonrasında Çeşme’ye doğru yola çıkıyoruz. Yolda, Rehberimizin ÇEŞME ile ilgili vereceği bilgileri dinledikten sonra Çeşme sokakları ve eski evleri göreceğimiz gezimize başlıyoruz. Dileyen misafirlerimiz ÇEŞME KALESİ’ni gezebilirler, dileyen misafirlerimiz ise marinada bulunan kafelerde günün yorgunluğunu çıkartabilirler. Çeşme gezimiz sonrası saat 17.30’da İZMİR-MANİSA-BALIKESİR-BURSA güzergahında İstanbul’a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

İKİ VEYA ÜÇ KİŞİLİK ODALARDA KİŞİ BAŞI : 449.- TL

Fiyata Dahil Olan Hizmetler :

Lüx Araçlarla Ulaşım

Profesyonel Rehberlik

Seyahat Sigortası Otellerde Yarım Pansiyon Konaklama

Açık Büfe 1 Sabah Kahvaltısı

Açık Büfe veya Set Menü 1 Akşam Yemeği

Topçular-Eskihisar Feribot Geçiş Ücreti

 

 

 Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler :

Ekstra ve program dışı geziler

Milli Park-Ören Yeri ve Özel Alan girişleri

Kişisel harcamalar

Öğle yemekleri

DETAYLAR : Gezi Süresi 2 Gece 2 Gündür 1 Gece Otel Konaklaması vardır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, ulaşım, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Tur içersinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda acentemizin sorumluluğu yoktur.

 

Bu tur programı, Bonjo Tur tarafından özel olarak hazırlanmıştır. Programın kopyalanması, yayınlanması yasaktır. Tüm hakları Bonjo Tur’a  aittir. Turizm sektöründe oluşturulan kopyalarından Bonjo Tur  sorumlu tutulamaz. Kopyalanan Tur Programlarının tespiti durumunda hukuki işlem yapılacaktır.

Tur programımız, 6502 numaralı tüketici kanununa uygun olarak hazırlanmıştır.

 

DİKKAT!! 1618 nolu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TURSAB üyesi Seyahat Acentaları yapabilir. Dernekler, vakıflar, klüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar Acentalar olmaksızın tur ve yukarıdaki faaliyetleri düzenleyemez. Lütfen gezinizin Türsab üyesi Acentalar ile yapıldığına emin olunuz. Hukuk devleti vatandaşların duyarlılığı işler.