REZERVASYON İÇİN ARAYIN
0850 255 19 53
0544 346 51 01
0544 346 51 00

YILBAŞI ÖZEL DOUBLETREE BY HILTON MAŞUKİYE HOTEL KONAKLAMALI ORMANYA SAPANCA MAŞUKİYE KARTEPE ABANT GÖLCÜK TURU

 
Son 13 Gün
 • Bölge: ORMANYA SAPANCA MAŞUKİYE KARTEPE ABANT GÖLCÜK
 • Tarihler: 31-12-2019 - 01-01-2020
 • Konaklama:
 • Gidiş - Dönüş: OTOBÜS
 • Gezilecek Yerler: ORMANYA SAPANCA MAŞUKİYE KARTEPE ABANT
Eski Fiyat 949,00
Fiyat 649,00
İndirim%32

YILBAŞI ÖZEL DOUBLETREE BY HILTON MAŞUKİYE HOTEL KONAKLAMALI ORMANYA SAPANCA MAŞUKİYE KARTEPE ABANT GÖLCÜK TURU

YILBAŞI ÖZEL DOUBLETREE BY HILTON MAŞUKİYE HOTEL KONAKLAMALI ORMANYA SAPANCA MAŞUKİYE KARTEPE ABANT GÖLCÜK TURU
31.12.2019 KALKIŞLI
YALNIZCA 649 TL
 
 
2020 YILBAŞI ÖZEL
 
1 GECE 2 GÜN 
DOUBLETREE BY HİLTON HOTEL KONAKLAMALI
KARTEPE BOLU ABANT CENNETGÖL MAŞUKİYE TURU
 
 

 

TARİH: 31 Aralık 2019 – 1 Ocak 2020

 
 
 
 

Kalkış Yerleri Ve Saatleri:

 

Beylikdüzü Koçtaş Önü: 06.00

Bakırköy Dilek Pastanesi Önü: 06.30

Mecidiyeköy Mado Önü: 07.00

Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü: 07.15

Kartal Köprüsü: 07.30

Çayırova MC Donald’ s: 07.45

İzmit Halk Evi Durağı: 08.00

 

 

 

Tur Programı:

1.Gün: 

Ormanya - Maşukiye - Sapanca ve Kartepe Turu

Belirlenen noktalardan belirlenen saatlerde Maşukiye meşelik restorant da serpme köy kahvaltısı yapmak için yola çıkıyoruz. Ardından Ormanya'ya doğru hareket ediyoruz. Ormanya : 10 yılı aşan araştırma ve planlama süreci sonunda ortaya çıkarılan ORMANYA Doğal Yaşam Parkı projesine 2014 yılında başlanmıştır.Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı sorumluluğunda ve koordinasyonunda gerçekleştirilen ve doğal çevresiyle birlikte 4 bin dönümlük alana yayılan ORMANYA Doğal Yaşam Parkı Dünyanın üçüncü, Avrupa’nın en büyük doğal yaşam alanı olma özelliğine sahiptir.Bitki ve hayvanların doğal koşullarına en yakın ortamda yaşamaları için tüm ihtiyaçların yerine getirildiği ORMANYA Doğal Yaşam Parkın’da ziyaretçiler için de tüm detaylar titizlikle düşünülmüştür. Her yönüyle dünya ölçeklerinde bir proje olan ORMANYA; doğal yaşamın korunması ve turistik amaçlı kullanımın bir araya getirildiği özgün bir model ortaya koymaktadır.Tüm bu özellikler göz önünde bulundurulduğunda ORMANYA, Türkiye’nin en önemli doğa turizm destinasyonu olma potansiyeline sahiptir.Ormanya daki gezimiz sonrası 30 dakika sürecek yolculuğumuzun ardından Sapanca Gölü turistlik tesislerinin olduğu sahil şeridine ulaşıyoruz.Siz değerli misafirlerimize vereceğimiz 1 saatlik serbest zamanımızda dileyenler göl kenarında yürüyüş yapabilir,göl üzerinde yaz aylarında bulunan deniz bisikletlerine binebilir, dileyen misafirlerimiz günün yorgunluğunu atmak için göl manzaralı cafelereçirebilirler.Bölgeden ayrılıp sonrasında Maşukiye’de bulunan 5 yıldızlı DOUBLETREE BY HILTON hotel 'de vakit geçirmek için otele varıyoruz odalarımıza yerleşip akşam yemeğimizi aldıktan sonra SPA alanlarında günün yorgunluğunu atıyoruz.

 

2.Gün: 

Abant - Gölcük

İlk olarak Abant gölünü geziyoruz burada misafirlerimiz göl kenarı yürüyüşleri, Fayton ve at gezileri ve Köy pazarında alışveriş yapabilirsiniz. Abant gezimizi tamamlıyoruz ve Abant Park Restoranda alacağımız öğle yemeğine geçiyoruz. Kiremitte Alabalık, Köfte veya Tavuk yanında İçecek + Salata olarak menümüzü alıp Abant Deresi karşısında çaylarımızı içtikten sonra Cennetgöle geçiyoruz burada inanılmaz göl manzarasını izlemekten gözünüzü alamayacaksınız. Cennetgölünde dileyen misafirlerimiz göl etrafında golf arabasıyla tur atabilirler. Burada gezimizi tamamladıktan sonra İstanbul’a dönüş yolculuğumuza geçiyoruz.

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • 1 Gece 5 Yıldızlı DOUBLETREE BY HILTON Konaklama
 • 1. Gün Otelimizde Set Menü Akşam Yemeği (Otelimizde aldığımız yemekler 5 yıldız standartındadır)
 • 2.Gün Otelimizde Açık Büfe Sabah Kahvaltısı (Otelimizde aldığımız yemekler 5 yıldız standartındadır)
 • Rehberlik Hizmeti
 • Bonjo Tur Asistanlık Bedeli
 • Bonjo Tur Seyahat Sigortası Paketi

 

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Kişisel harcamalarınız
 • 1.gün sabah kahvaltısı ekstra
 • 1.gün öğle yemeği ekstra
 • 2.gün öğle yemeği ekstra

 

TAVSİYELER


Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabiki en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı yanınıza almayı unutmayınız.

 

İptal  -   İade Detayları

 • Satın aldığınız turu iptal ettirmek yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 72 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon esnasında yapılır dışında kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti bu tur için 25 TL Olmaktadır. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz gerekmektedir. Turlarımız minumum12 kişi katılım olması halinde kesin kalkışlıdır. Mücbir sebepler veya Turumuzun 12 kişi altında kalması durumunda acenta turu en yakın tarihe erteleme hakkını saklı tutar. Tarih uygunlugu olmayan misafirler turlarını veya acentanın duzenlediği eş değer turları bir yıl boyunca açık tarih şeklinde kullanabilir. İptal iade sigortası dışında da kesinlikle iade yapılmaz.Rezervasyon yapan tüm misafirler bu turun kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

 

       Rezervasyon Detayları

 

 • A - Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.
 • B-İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.
 • B - Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt onay mesajınızı tur bitimine kadar saklamanız zorunludur. 
 • C - Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Bonjo Tur Sorumlu tutulamaz.

    

     Ulaşım Detayları

 • Turlarımızda ulaşımın sağlandığı araçlar kişi sayısına göre belirlenmektedir. Araçlarımız turizm taşıma belgeli konforun en üst seviyede tutulduğu araçlardır.
 • Ulaşımda ön sırada, arka sırada, cam tarafı, koridor tarafı veya kapı yakını şeklinde koltuk garantisi verilmemektedir.
 • Ulaşımda rezervasyonu birlikte alınan misafirlerimizin koltukları yan yana verilmektedir.

     Fiyatlandırma

 • Tur Fiyatımız net olarak verilir sonrasında ek bedel vs. hiçbir ücret çıkarılmamaktadır.
 • Bayram döneminde yoğunlukta dolayı bölgede olan fiyat artışlarına dolayı fiyatlarımıza 20 TL Bayram Farkı Eklenir.
 • Tek kişilik katılımlarda 70 tl single farkı ödenmesi gerekmektedir.

     Tur Programı Detayları

 • Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.
 • Turumuzda gezilecek yerlerde yolun kapanması, restorasyon vs. durumlarda acente sorumlu değildir.